אחרי שירדה למחתרת, דיאן שוורץ, הדיירת השישית שהודחה ועוררה סערה גדולה מאוד בבית האח הגדול, מגיבה לראשונה בפוסט ארוך בעמוד האינסטגרם שלה. "היי חברים, הבנתי שעשיתי הרבה בלאגן בחוץ בחודשיים האחרונים", כתבה, "אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צינזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק. רק אתם ואני.
1 צפייה בגלריה
דיאן שוורץ. "מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד"
דיאן שוורץ. "מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד"
דיאן שוורץ. "מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד"
(מתוך האינסטגרם של dianschwartz_)
"מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד. הגעתי ל'אח הגדול' במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי. נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום. פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת.
"וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות. אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה.
"היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי. ובאמת, שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאימרות שלי. המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי.
קראו גם:
"ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל, ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים. ולפני שאתם אומרים ״פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה״ תנו צ׳אנס ונסו להכיר אותי באמת- בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות. ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם. מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד. בקרוב נדבר על הכל", סיכמה.
מאז הדחתה במוצאי שבת בשידור חי, לא התראיינה דיאן ושמרה על פרופיל נמוך מאוד. בפורומים וברשתות החברתיות גינו את הדיירת בעקבות אמירותיה והתנהגותה בבית האח, והיו גם כאלו שקראו לרחם עליה. אתמול מחקה דיאן את עמוד האינסטגרם שלה ככל הנראה בשל ביקורות קשות ואמירות פוגעניות, אך היום נפתח מחדש העמוד ואף דיאן פרסמה תגובה ראשונה ליציאתה מתכנית הריאליטי.