עם ניצחון אחד בלבד בארבעת המשחקים האחרונים ולאחר שני הפסדי חוץ רצופים יצאה הערב (שלישי) קבוצת הכדורסל של הפועל באר שבע למשחק חוץ מול האלופה, מכבי תל אביב למשחק השלמה מהמחזור התשיעי, במטרה לחולל סנסציה. רמי הדר פתח בחמישייה עם טי.ג'יי וויליאמס, עמית שמחון, ג'ון פטרוסלי, דשון באטלר וסטיב זאק. עדי כהן סבן שסובל מפציעה ברגלו נשאר על הספסל ולא שותף.
סטיב זאק (משמאל) מול דני אבדיהסטיב זאק (משמאל) מול דני אבדיה
סטיב זאק (משמאל) מול דני אבדיה
(ראובן שוורץ)
עמית שמחון וטי.ג'יי וויליאמס קלעו את חמש הנקודות הראשונות של המשחק, אבל ג'ייק כהן ובעיקר אלייז'ה בראיינט עם רבע ראשון נהדר של שמונה נקודות הפכו את התוצאה. אמארה סטודמאייר ודני אבדיה בקליעות עונשין מוצלחות העלו את הצהובים ל-15:22 שתיים וחצי דקות למחצית אבל טי.ג'יי וויליאמס בפעולות יפות צימק ל-22:21 בסיום הרבע הראשון.
הרבע השני התחיל עם ארון ג'קסון בהופעת בכורה בליגה וטיילר דורסי שעם שש נקודות רצופות הגדילו שוב את ההפרש, בן אלטיט צימק אבל אות'ולו האנטר העלה ל-25:32. עמית שמחון התעורר עם שלשה אבל דורסי הגיב בצד השני. טי. ג'יי וויליאמס וספנסר וייס עם שתי שלשות הורידו ל-37:34 ארבע דקות למחצית.
אות'ולו האנטר מטביע. הצהובים ברחו ברבע השניאות'ולו האנטר מטביע. הצהובים ברחו ברבע השני
אות'ולו האנטר מטביע. הצהובים ברחו ברבע השני
(ראובן שוורץ)
אות'ולו האנטר, דני אבדיה ומהלך של שלוש נקודות של ג'ייק כהן כולל עבירה בלתי ספורטיבית של דשון באטלר הגדילו את ההפרש לעשר, 36:46 לצהובים. טיילר דורסי עם שלשה אדירה במחצית ראשונה גדולה הקפיץ שוב את ההפרש לדו ספרתי אבל דשון באטלר צימק ל-52:44 למכבי תל אביב בסיום המחצית הראשונה.
טי.ג'יי וויליאמס המשיך להיות המוציא לפועל המוביל של האדומים, אבל דני אבדיה וארון ג'קסון שוב הקפיצו את ההפרש ל-11 וסטיב זאק שהחזיר כדור ליריבה וגרם לצהובים לעלות ליתרון של 14 נקודות, 52:66 חמש דקות לסיום הרבע השלישי. דני אבדיה שמר על ההפרש עם שלשה וג'ייק כהן וטיילר דורסי קבעו 60:77 בסיום הרבע השלישי.
ג'ון פטרוסלי (משמאל) מול ג'ייק כהן. קרב קשהג'ון פטרוסלי (משמאל) מול ג'ייק כהן. קרב קשה
ג'ון פטרוסלי (משמאל) מול ג'ייק כהן. קרב קשה
(ראובן שוורץ)
הרבע הרביעי נפתח בארבע נקודות מהירות של ספנסר וייס וסטיב זאק אבל דורי סהר הצעיר הגיב בשלשה מהצד השני ודני אבדיה קבע יתרון 20, 64:84 למכבי תל אביב שש דקות לסיום. אמארה סטודמאייר רק העמיק את התבוסה וקבע 65:91, ארבע דקות לסיום והפך את הדקות האחרונות לגארבג' טיים של ממש. בסיום: 74:98 למכבי תל אביב שהשאיר את האדומים במקום ה-11 בטבלה.
קלעו לבאר שבע: דשון באטלר 20 נקודות, טי.ג'יי וויליאמס 19 נקודות, סטיב זאק 9 נקודות (11 ריבאונדים).
ביום ראשון (19:10) תחזור הפועל באר שבע להיכל הקונכיה ותארח את גלבוע/גליל במטרה לברוח מהתחתית.
פרסום ראשוני: 22:47 , 11.02.20