מחפשים מה לעשות עם המשפחה בחג הפסח? עיריית באר שבע בשיתוף פעולה עם החברות העירוניות 'כיוונים', 'חכ"ל ו'יעדים' מזמינה אתכם בחג הזה להנות ממגוון פעילויות לכל המשפחה במוקדי התיירות והתרבות בבאר שבע ומבילוי בפארקים המרהיבים.
4 צפייה בגלריה
פארק נחל באר שבע
פארק נחל באר שבע
פארק נחל באר שבע
(צילום: אנמה מירב אוחיון)

בין הפעילויות: שיט בסירות פדלים ובסירות מנוע באגם פארק נחל באר שבע, סיורים מודרכים חווייתיים בפארק המכתש, סדנת אמן במוזיאון הנגב לאמנות, סיורים מודרכים בגלריה ובמוזיאון המצלמות ב'צלמנייה', מפגש בלתי אמצעי עם בעלי החיים בפארק החיות המדברי האינטראקטיבי 'המדבריום', 'תרבחו ותסעדו' - חגיגת מימונה ב'תמוז'.
לפניכם הפירוט המלא על שעות הפעילות והדרך להשגת כרטיסים.

פארק נחל באר שבע


בואו להנות משיט באגם פארק נחל באר שבע, השני בגודלו בישראל, בסירות פדלים או סירות מנוע ומטיול ברחבי הפארק באופניים או ברכבי גולף.
האטרקציה פתוחה משעה 09:00 ועד שעה לפני החשיכה, ובימי שישי ובערבי חג עד השעה 15:00.
לפרטים נוספים יש להתקשר בשעות הפעילות ל: 050-2040430. קישור לאתר האטרקציות.
4 צפייה בגלריה
פארק נחל באר שבע
פארק נחל באר שבע
פארק נחל באר שבע
(צילום: אנמה מירב אוחיון)

סיורים מודרכים חוויתיים בפארק המכתש


פארק המכתש הוא פנינת טבע עירונית, המספרת סיפור היסטורי וחדשני באותה העת. הוא ממוקם בלב השכונות הוותיקות של באר שבע ומציע מרחב שהות נעים, מגוון פעילויות, סיורים ומופעים.
בפסח תוכלו להנות מסיורים מודרכים חווייתיים ומרתקים לכל המשפחה: בימים רביעי וחמישי, 25.4.24-24.4.24 בין השעות 10:30-09:00, 12:00-10:30 וביום שישי, 26.4.24 בשעה 11:30-10:00 .
כתובת: רחוב רבי עקיבא 69. הכניסה ללא עלות אך בהרשמה מראש כאן.

מוזיאון הילדים האינטראקטיבי 'לונדע'


מוזיאון הילדים של באר שבע, מזמין את כל הילדים וההורים לחוויה משפחתית אביבית במיוחד, 3 קומות בהם 3 מרחבי ידע מרתקים, חצר משחקי רצפה ענקיים ופינת יצירה מיוחדת לחג.
לפרטים על שעות הפעילות וכרטיסים, או במוקד תרבות הפנאי 8305*.

4 צפייה בגלריה
לונדע באר שבע
לונדע באר שבע
לונדע באר שבע
(צילום: גיל נמט)

פארק החיות 'מדבריום' ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל


פארק חיות מדברי אינטראקטיבי מרהיב. בואו ליהנות יחד כל המשפחה במרחב ראשון מסוגו המאפשר מפגש חוויתי ייחודי בין המבקר לבעלי החיים, מפגש בלתי אמצעי עם בעלי החיים.

4 צפייה בגלריה
מדבריום
מדבריום
מדבריום
(הדמיה: באדיבות עיריית באר שבע)

סדנת אמן במוזיאון הנגב לאמנות


סדנת אמן עם מתן בן כנען שתערוכתו "כל הסימנים מראים" מוצגת במוזיאון: יום רביעי, 24.4, בשעה 16:30. בסדנה יתרגלו המשתתפים איך בונים סצנה מרובת משתתפים משלב הרעיון עד הבימוי הצילום והרישום.
כל הפרטים, על שעות הפעילות והזמנת כרטיסים ובמוקד תרבות הפנאי 8305 *.

סיורים מודרכים בצלמנייה


בימי חול המועד, רביעי וחמישי, יתקיימו סיורים מודרכים בגלריה ובמוזיאון המצלמות. כל הפרטים במוקד תרבות הפנאי 8305*.

הצגות לכל המשפחה בתיאטרון הפרינג'


ההצגה "בובת פעמון האביב" תתקיים ביום רביעי, 24.4, בשעה 17:00. בואו לגלות איך חוגגים את האביב בכפר קטן בשוויץ ותגלו אם אורזלי הקטן ימצא את פעמון האביב.
וביום חמישי, 25.4, בשעה 17:00 ההצגה "מולו וצאגי", תיאטרון בובות המציג את סיפורם של אח ואחות מאפריקה שיוצאים למסע אמיץ לארץ אחרת.

בתמוז: מופע מוזיקה יהודית פיוטית ישראלית רב תרבותית


המופע יתקיים עם הזמרים: מאיר יצחק, סגיב כהן, ליאור אלמליח, אוריאל שי, ראם כהן ובליווי אנסמבל תרשיש בניצוחו של ליאור בוקר, ביום רביעי, 24.4, בשעה 20:30 באולם "תמוז". לכרטיסים.
'תרבחו ותסעדו' בתמוז - חגיגת מימונה מסורתית וטעימה במיוחד עם האמנים: אבי כהן ואריק משעלי. יום שלישי, 30.4, בשעה 19:30 באולם 'תמוז'. כרטיסים.

קראו גם:

כל הפרטים לכל האירועים גם במוקד תרבות הפנאי בטלפון 8305*. חג שמח!