מ.כ. באר שבע בכדוריד רצתה להבטיח היום (שישי) את מקומה בפלייאוף העליון כשיצאה למשחק חוץ מול מכבי קריית מוצקין. הקבוצה ש אבנר דרורי שהפסידה באמצע השבוע למכבי ראשון לציון, ניסתה להשיג ניצחון ליגה ראשון בהיסטוריה על הקבוצה הצפונית בליגת העל לה הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים.
שחקני מ.כ. באר שבע (משמאל). משחק צמודשחקני מ.כ. באר שבע (משמאל). משחק צמוד
שחקני מ.כ. באר שבע (משמאל). משחק צמוד
(באדיבות מ.כ. באר שבע)
הפתיחה היתה שקולה מאוד אבל למרות משחק מצוין של מילוש בויאשיץ' ששוב הוביל את ההתקפה של באר שבע, היא סיימה את המחצית הראשונה בפיגור קטן, 16:14. בויאשיץ' ו-ולדימיר דמיטרייביץ' המשיכו להיות המוציאים לפועל המרכזיים של באר שבע אבל למרות שכבשו יחד 17 שערים זה לא עזר ובאר שבע סופגת הפסד ליגה שני ברציפות, 36:34.
כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 9 שערים, ולדימיר דמיטרייביץ' 8 שערים, אביב לייפר 5 שערים, גיא כהן 4 שערים, סטפן צ'יריץ' 3 שערים. ביום שישי הבא (14:00) תארח באר שבע את בני הרצליה שניצחה היום את האלופה, הפועל אשדוד.
מ.כ. באר שבע מול מכבי קריית מוצקין.מ.כ. באר שבע מול מכבי קריית מוצקין.
מ.כ. באר שבע מול מכבי קריית מוצקין.
(באדיבות מ.כ. באר שבע)
מכבי דימונה ירדה היום מעשית לליגה הלאומית, פחות משנה אחרי שחגגה עלייה היסטורית לליגת העל. הקבוצה של דאמיר אקליץ' ספגה היום הפסד ליגה 19 ברציפות לאחר שנכנעה 40:35 להפועל קריית אונו במפגש האחרונות. המרחק בינה ליריבה שלה עומד על 12 נקודות כשנותרו שישה משחקים (כולל פלייאוף תחתון) לסיום העונה.
פרסום ראשוני: 16:59 , 06.03.20