אחרי הניצחון הגדול ביום שישי על הפועל ראשון לציון, רצתה מ.כ. באר שבע לנצח הערב (שלישי) בפעם השנייה העונה את מכבי ראשון לציון כדי להמשיך להתבסס בצמרת. לפני המשחק העניקו במועדון פרחים למנהל הקבוצה בתחילת העונה אמנון איצקוביץ' שעזב ולשחקן הקבוצה בעונה שעברה, צח מלול.
מילוש בויאשיץ' (במרכז) מול דור קלדרון.מילוש בויאשיץ' (במרכז) מול דור קלדרון.
מילוש בויאשיץ' (במרכז) מול דור קלדרון.
(הרצל יוסף)
ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' שנכח במשחק ראה את הקבוצה האורחת פותחת חזק ועולה ליתרון של 5:12 אחרי רבע שעה של משחק בזכות אמיר שניידר ודור קלדרון. מילוש בויאשיץ' ניסה להחזיר את קבוצתו לעניינים עם שלושה שערים רצופים אבל קסם עמיאל לא נתן למארחת להתקרב והמחצית הראשונה הסתיימה ב-12:18 לראשון לציון.
מי שקיווה שבאר שבע תתאושש במחצית השנייה התבדה. קסם עמיאל ואיוואן קאראצ'יץ' פתחו יתרון של 15:23 ויחד עם צח מלול לא נתנו לבאר שבע סיכוי למרות הניסיונות של ולדימיר דמיטרייביץ'. לקראת הסיום שיתפו שני המאמנים את שחקני הספסל שלהם וראשון לציון משלימה ניצחון 26:38.
רוביק דנילוביץ' עם מאיר אלפסי ורוני טסלר.רוביק דנילוביץ' עם מאיר אלפסי ורוני טסלר.
רוביק דנילוביץ' עם מאיר אלפסי ורוני טסלר.
(הרצל יוסף)
כבשו לבאר שבע: מילוש בואישיץ', ולדימיר דמיטרייביץ', אביב לייפר וטל פאר 4 שערים כ"א. ביום שישי (15:00) תנסה באר שבע להתאושש כשתתארח בקריית מוצקין.
מכבי דימונה עדיין מחפשת נקודה ראשונה העונה וגם עירוני רחובות הייתה גדולה הערב על הקבוצה של דאמיר אקליץ' עם ניצחון 26:32. ביום שישי (14:00) תארח דימונה את קריית אונו.
סטפן צ'יריץ' (מימין). באר שבע לא הייתה במשחק.סטפן צ'יריץ' (מימין). באר שבע לא הייתה במשחק.
סטפן צ'יריץ' (מימין). באר שבע לא הייתה במשחק.
(הרצל יוסף)

פרסום ראשוני: 23:36 , 03.03.20