במועדון הפועל באר-שבע נערכים לקיים שני טקסים כדי לכבד שני אישים שתרמו רבות למועדון: אמציה לבקוביץ' ז"ל אסי רחמים יבדל"א.
1 צפייה בגלריה
אסי רחמים. מחכה לטקס פרידה
אסי רחמים. מחכה לטקס פרידה
אסי רחמים. טקס פרידה מול אצטדיון מלא
(צילום: הרצל יוסף)
על פי התוכניות, טקס לזכרו של לבקוביץ' ז"ל, המאמן שהוביל את הפועל באר-שבע לשתי אליפויות רצופות והיסטוריות בשנות ה-70, ייערך לפני תחילת משחק הבית מול הפועל תל-אביב, שיתקיים ביום רביעי הבא, 1 בדצמבר.
בבאר־שבע מאמינים כי ניצחון בקריית־שמונה במשחק בשבת הקרובה יחד עם מכירת כל 1,600 הכרטיסים שמיועדים לאוהדי הפועל תל־אביב יובילו ל"טרנר" מלא בפעם הראשונה העונה.
קראו גם:
מבחינת הפועל באר־שבע זה יהיה מכובד ומרשים לערוך טקס לזכרו של לבקוביץ' ז"ל מול אצטדיון מלא, ובמיוחד מול הפועל תל־אביב.
ולמה במיוחד? כי לבקוביץ' ז"ל, שעלה לקבוצה הבוגרת של הפועל תל־אביב בשנת 1955, לא עזב את הקבוצה עד שפרש ממשחק פעיל בשנת 1968.
עם הפועל תל־אביב זכה לבקוביץ' בשתי אליפויות ובגביע המדינה, ובשנת 1967 זכה עמה באליפות אסיה לקבוצות בפעם הראשונה בתולדותיה. בהפועל תל־אביב שיחק לבקוביץ' 278 משחקים וכבש חמישה שערים.
בנובמבר 2018 ערך מועדון הפועל באר-שבע טקס הוקרה למאמן הוותיק. לפני שריקת הפתיחה למשחק בית מול הפועל כפר-סבא ומול אצטדיון מלא העניקה לו אלונה ברקת מגן הוקרה לכל תשואות אלפי האוהדים. לבקוביץ' היה נרגש מאוד ושוב טרח להזכיר במעמד זה באוזניו סובביו כי אין עתיד בלי עבר.
במועדון גם מתכננים כבר כמה חודשים את טקס הפרידה מהמנכ"ל היוצא אסי רחמים, ומעוניינים לקיים גם אותו מול אצטדיון מלא.
על פי התוכניות הטקס יתקיים במשחק הבית מול בית"ר ירושלים, ב־22 בדצמבר.