אחרי שני הפסדים רצופים שעצרו את המומנטום ובעיקר אחרי ההפסד לאשדוד ביום ראשון האחרון, יצאה הערב (חמישי) הפועל באר שבע/ בני שמעון למשחק חוץ מול האחרונה בטבלה, עירוני נהריה. המאמן רמי הדר פתח עם החמישייה הרגילה שלו שכללה את חנן קולמן, טראוויס ווריק, ג'ורדן סווינג, טיילור ברון וג'אקים דונלדסון.
טיילור ברון (משמאל) מול בן אלטיט. באר שבע/ בני שמעון רוצה לחזר לנצח. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגהטיילור ברון (משמאל) מול בן אלטיט. באר שבע/ בני שמעון רוצה לחזר לנצח. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה
טיילור ברון (משמאל) מול בן אלטיט. באר שבע/ בני שמעון רוצה לחזר לנצח. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה
(טיילור ברון (משמאל) מול בן אלטיט. באר שבע/ בני שמעון רוצה לחזר לנצח. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה)
האורחת פתחה טוב יותר כשג'אקים דונלדסון העלה אותה ל-2:6 אחרי ארבע דקות, אבל מייק הנרי הגיב היטב. ג'ורדן סווינג שקלע רק שתי נקודות במשחק האחרון התעורר עם שלשה והעלה את באר שבע/ בני שמעון ל-7:12 אחרי שש דקות.
דונלדסון וברון פתחו שוב פער של חמש נקודות לפני שאריק גריפין קלע שלשה צימק ומייק הנרי השווה ל-16:16. אנתוני בארבר עם שבע נקודות רצופות הגיע ל-12 ברבע הראשון והעלה את נהריה ל-18:23. דונלדסון צימק ל-23:20 עם שתי נקודות מהעונשין וקבע את תוצאת הרבע הראשון.
שלשה של קרון ג'ונסון בפתיחת הרבע השני צימקה את התוצאה לנקודה בלבד אבל טרי אלן עם ארבע נקודות רצופות שמר על פער קטן למארחת. שתי שלשות של עמית גרשון וטיילור ברון הפכו ל-29:32 שש דקות וחצי למחצית.
קרון ג'ונסון (משמאל) מול בארבר. שינה את המשחק ברבע השני. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגהקרון ג'ונסון (משמאל) מול בארבר. שינה את המשחק ברבע השני. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה
קרון ג'ונסון (משמאל) מול בארבר. שינה את המשחק ברבע השני. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה
(קרון ג'ונסון (משמאל) מול בארבר. שינה את המשחק ברבע השני. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה)
עמית גרשון היה המוציא לפועל הבולט ברבע השני כשהגיע לעשר נקודות והעלה את האורחת ל-31:40 שלוש דקות למחצית. קרון ג'ונסון השלים ריצה של 0:8 בדרך ליתרון 12 של האורחת. שתי קליעות עונשין של ג'ונסון וסל של יאיר קרביץ סיימו את המחצית ביתרון שיא של 15 לאורחת, 38:53.
עמית גרשון המשיך ביכולת הנהדרת שלו בפתיחת הרבע השלישי עם שלשה אבל יפתח זיו הגיב בצד השני ואנתוני בארבר צימק עוד קצת את ההפרש עד שג'ורדן סווינג קלע שלשה והעלה ל-47:59, שש דקות לסיום הרבע השלישי.
טיילור ברון וג'ורדן סווינג שמרו על הפרש דו ספרתי וקרון ג'ונסון עם שלשה גדולה העלה ל-52:68 שתי דקות לסיום הרבע השלישי. נהריה עוד צימקה אבל טיילור ברון לא נתן לה להתקרב וג'ורדן סווינג סיים את הרבע השלישי ביתרון 18 לבאר שבע/ בני שמעון, 54:72.
ג'ורדן סווינג (משמאל) מול יפתח זיו. ניצחון גדול לבאר שבע/ בני שמעון בצפון. צילום: גיל נחושתןג'ורדן סווינג (משמאל) מול יפתח זיו. ניצחון גדול לבאר שבע/ בני שמעון בצפון. צילום: גיל נחושתן
ג'ורדן סווינג (משמאל) מול יפתח זיו. ניצחון גדול לבאר שבע/ בני שמעון בצפון. צילום: גיל נחושתן
(ג'ורדן סווינג (משמאל) מול יפתח זיו. ניצחון גדול לבאר שבע/ בני שמעון בצפון. צילום: גיל נחושתן)
הרבע הרביעי נפתח עם חוסר ריכוז מצד שתי הקבוצות שלא מצאו את הטבעת בדקות הראשונות. עמית גרשון קבע שיא קריירה בליגת העל עם שתי נקודות נוספות והגיע ל-15 ועוד שלשה של טיילור ברון לא השאירה מקום לספק בנוגע למנצחת כשהעלה ל-57:81 שש דקות לסיום.
טיילור ברון שסיים עם דאבל-דאבל הפך את הניצחון של באר שבע/ בני שמעון להשפלה עבור נהריה כשפתח הפרש של 28 נקודות, 62:90. גם בן אייזנהרט ורומן רובינשטיין נכנסו לקראת הסיום ובאר שבע/ בני שמעון חוזרת מהצפון עם ניצחון גדול, 68:92.
קלעו לבאר שבע/ בני שמעון: עמית גרשון וטיילור ברון (12 ריבאונדים) 19 נקודות כ"א, קרון ג'ונסון 17, ג'ורדן סווינג וג'אקים דונלדסון 14 נקודות כ"א.
ביום ראשון הקרוב (21:05) תחזור העולה החדשה הביתה ותארח בהיכל הקונכיה את האלופה, מכבי תל אביב למשחק שיתחיל רצף משחקים מול ארבע הקבוצות הטובות בליגה.