אחרי חמישה הפסדים רצופים בכל המסגרות, מתוכם ארבעה בליגה ניסתה הערב (ראשון) הפועל באר שבע לעצור את המפולת כשאירחה את בני הרצליה שהגיעה לאחר שני ניצחונות רצופים. כיילב אגאדה הפצוע עדיין לא התלבש ובמקומו ערך הופעת בכורה בהיכל הביתי דומיניק ווטרס. המאמן רמי הדר פתח בחמישייה עם אמיר בל, ספנסר וייס, טראוויס ווריק, נתן ג'ורקוביץ ואריק גריפין.
טראוויס ווריק. באר שבע תעצור את הרצף השלילי?טראוויס ווריק. באר שבע תעצור את הרצף השלילי?
טראוויס ווריק. באר שבע תעצור את הרצף השלילי?
(צילום: הרצל יוסף)
טראוויס ווריק פתח עם שתי נקודות ראשונות, אבל אריק גריפין השתלט על המשחק ובמצב של 6:8 למארחת קלע גריפין שמונה נקודות רצופות בדרך ל-6:16 שלוש דקות לסיום הרבע הראשון. אלישי כדיר, פרנק גיינס ושלשה של מקס היידיגר ניצלו אצ העבודה שגריפין ירד לנוח וסגרו ריצה של 0:11 לאורחת בדרך ל-16:17, אבל דאנק של ג'יימס בנקס הוריד את באר שבע ביתרון נקודה בסיום הרבע הראשון, 17:18.
קראו גם:
דומיניק ווטרס פתח את הרבע השני עם שתי נקודות אבל עבדול גאדי הגיב בצד השני. באר שבע התחילה לאבד כדורים ועבדול גאדי העלה את הרצליה ל-23:27. ספנסר וייס עם שלשה ודומיניק ווטרס עם אחת נוספת החזירו את היתרון לבאר שבע. עבדול גאדי ומקס היידיגר לא נתנו לאורחת לברוח והאחרון השווה ל-37:37 ארבע דקות להפסקה.
דומיניק ווטרס. עלה מהספסלדומיניק ווטרס. עלה מהספסל
דומיניק ווטרס. עלה מהספסל
(צילום: הרצל יוסף)
ספנסר וייס עם שלשה אבל אבירם זליקוביץ הגיב בצד השני. נתן ג'ורקוביץ' ופרנק גיינס החליפו שלשות ודומיניק ווטרס יחד עם עבודת הגנה נהדרת של תום מעיין קבעו 45:50 דקה לסיום המחצית. נתן ג'ורקוביץ' סגר מחצית אישית טובה מבחינתו והוריד את באר שבע להפסקה ביתרון שבע נקודות, 45:52.
נתן ג'ורקוביץ'. משחק טוב של השוויצרינתן ג'ורקוביץ'. משחק טוב של השוויצרי
נתן ג'ורקוביץ'. משחק טוב של השוויצרי
(צילום: הרצל יוסף)
נתן ג'ורקוביץ' ואריק גריפין פתחו את הרבע השלישי מצוין אבל עבדול גאדי שמר את הרצליה בתמונה. אריק גריפין עם סל ועבירה, דומיניק ווטרס עם שלשה וטראוויק ווריק קבעו הפרש דו ספרתי, 53:66, שבע דקות לסיום הרבע השלישי. דומיניק ווטרס סגר ריצת 2:11 בדרך ל-53:69 לאדומים. טראוויס ווריק, ג'יימס בנקס ועמית זיס סגרו את הרבע השלישי ביתרון מבטיח, 63:78 לבאר שבע.
נתן ג'ורקוביץ' המשיך להיות דומיננטי בפתיחת הרבע הרביעי בשני צידי המגרש ויחד עם דומיניק ווטרס לא נתנו לאורחת להתקרב. אריק גריפין קבע 71:86 חמש דקות לסיום. עבדול גאדי עוד ניסה להחזיר את הרצליה יחד עם מקס היידיגר וטרל פארקס הוריד את ההפרש לחד ספרתי, 81:90 שתי דקות לסיום. פרנק גיינס צימק אבל אריק גריפין עם שלשה חשובה גמר את המשחק. בסיום: 86:94 לבאר שבע.
רמי הדר. רוצה לצאת מהמשבררמי הדר. רוצה לצאת מהמשבר
רמי הדר. רוצה לצאת מהמשבר
(צילום: הרצל יוסף)
קלעו לבאר שבע: אריק גריפין 25 נקודות, דומיניק ווטרס 21 נקודות (8 אסיסטים), נתן ג'ורקוביץ' 17 נקודות, טראוויס ווריק 11 נקודות, ספנסר וייס 10 נקודות (7 אסיסטים). ביום שני הבא (11.1, 21:00) תארח באר שבע את נס ציונה.