משבר הקורונה שאפיין את שנת 2020 הביא לעלייה בביקוש לדירות פנטהאוז בבאר שבע. לפני נתוני אתר 'יד 2', בשנה האחרונה היו בבאר שבע כ-22 אלף גולשים שחיפשו דירות פנטהאוז, ו-537 מודעות של דירות שהוצאו למכירה, שהוא יחס ביקוש / היצע של כ-41, כלומר שעל כל דירה שהוצעה למכירה היו 41 מתעניינים.
2 צפייה בגלריה
"מצליחים להפיג את החששות בקרב הרוכשים". יורם אביסרור
"מצליחים להפיג את החששות בקרב הרוכשים". יורם אביסרור
זינוק בביקוש לפנטהאוז. יורם אביסרור
(הרצל יוסף)
העלייה בביקוש בבאר שבע תואמת למגמה הארצית, לפיה חלה עלייה חודשית עקבית בביקוש לדירות פנטהאוז מאז חודש אוקטובר 2020, ונכון לחודש פברואר האחרון היו באתר כ- 122 אלף גולשים שחיפשו יחידות דיור כאלה, זינוק של כמעט פי שלושה מכמות הביקושים בתקופה המקבילה ב-2020.
קראו גם:
בהתאם לעלייה בביקושים לפנטהאוז בבאר שבע ובכלל, חברת אביסרור יוצאת במבצע חדש לדירות הפנטהאוז בפרויקטים שבשיווק בעיר, תחת הכותרת 'אביסרור gold', שבמסגרתו היא מציעה לרוכשים הראשונים מרפסת מעוצבת קומפלט הכוללת מטבח חוץ יוקרתי במתנה, ג'קוזי, טלוויזיה עם מערכת סאונד וריהוט גן מפואר.
2 צפייה בגלריה
אביסרור ב'נאות הדרים'. ביקוש גבוה
אביסרור ב'נאות הדרים'. ביקוש גבוה
אביסרור ב'נאות הדרים'. ביקוש גבוה
(צילום: יחסי ציבור)
המבצע תקף לזמן מוגבל עד ה-14.4.21 לפרויקט 'גרנד אביסרור', 'אביסרור בנאות הדרים', 'אביסרור בפארק' ו 'מגדלי אביסרור'. יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק ומכירות של חברת 'אביסרור משה ובניו', סיפר: "פנטהאוז תמיד היה מוצר מבוקש בקרב משפחות מבוססות שחיפשו איכות חיים בפרויקטים בסטנדרטים גבוהים, ומשבר הקורונה העלה אף יותר את קרנן של דירות אלה. אנו מזהים עלייה בביקושים לפנטהאוז בכל הפרויקטים שלנו בבאר שבע, כשבשנה האחרונה הרוכשים מגיעים גם מאזור מרכז הארץ והשפלה ולא רק מהעיר עצמה".
עוד הוסיף יורם אביסרור: "באר שבע מהווה את המטרופולין של הנגב, ועל רקע העלייה בעבודה מהבית בקורונה, הרוכשים החלו לעבור מהמרכז לדירות פנטהאוז בערי הפריפריה, שם יוכלו למצוא איכות חיים שלא נופלת מזו שאליה הורגלו, במחירים אטרקטיביים בהרבה".