הדס מימון. צילום: מתוך דף הפייסבוק של מימוןהדס מימון. צילום: מתוך דף הפייסבוק של מימון
הדס מימון. צילום: מתוך דף הפייסבוק של מימון
(הדס מימון. צילום: מתוך דף הפייסבוק של מימון)
המורה שטוענת כי הותקפה היום (שלישי) בתיכון בבאר שבע על ידי שתי אמהות, פרסמה פוסט בפייסבוק שבו תיארה את מה שעבר עליה. "חוויתי מה שלא חוויתי מעולם בכל שנותיי כמורה".
מוקדם יותר פרסמנו כי במשטרת ישראל התקבלה תלונה בגין תקיפת מורה בבית ספר תיכון בבאר שבע על ידי שתי נשים שילדיהן לומדים במקום. משטרת ישראל עיכבה לחקירה את החשודות.
כך כתבה המורה: "קוראים לי הדס מימון. מחנכת ומורה בישראל והיום עברתי טראומה ואני מפחדת על חיי. אני אוהבת את מאוד את עבודתי ואת שליחותי המבורכת בעיקר כי אני מאמינה שהכל מתחיל בחינוך.
"היום חוויתי מה שלא חוויתי מעולם בכל שנותיי כמורה. היום חוויתי אלימות באמצע שיעור לעיני כל התלמידים משתי אימהות. האימהות נכנסו לאמצע שיעור שלי בכתה ז' ותקפו אותי באלימות ואיומים ליד כל תלמידי הכיתה שהיו מבוהלים והמומים.
הפוסט של הדס מימון. צילום: מתוך הפייסבוקהפוסט של הדס מימון. צילום: מתוך הפייסבוק
הפוסט של הדס מימון. צילום: מתוך הפייסבוק
(הפוסט של הדס מימון. צילום: מתוך הפייסבוק)
אחת מהאימהות חסמה את הדלת כדי שלא אצא והשניה צרחה עלי, התקרבה לגופי עם ידיה לפניי ולמשקפיי בתנועות של שריטות ואיימה עלי : חכי, אני אתפוס אותך בחוץ ואראה לך מה זה (זה כששיעור קודם , בנה הפר את כללי המשמעת בכתה ,התחצף ולכן הופנה לרכזת).
"כשביקשתי ממנה לצאת, היא התקרבה עם פניה לאפי ולפי כשציפורניה בפניי וצרחה צרחות אימים ואמרה 'חכי חכי תראי מה אנחנו נעשה לך בחוץ'. כשניסיתי לצאת כי פשוט פחדתי ממנה פחד נוראי, האמא השניה חסמה לי את הדלת בכוח וכלאה אותי בכתה.
"אחת המורות ששמעה את הצרחות, הפרידה בגופה את האמא שכמעט היכתה אותי כשאני המומה, מבוהלת ומפוחדת והילדים בכתה יותר. הגשתי תלונה במשטרה ואני בפירוש מפחדת על חיי".