תאגיד 'מי שבע' מקיים בירור מול הגורמים האחראים על הבנייה בשכונת כלניות, בשל פגיעה בטעות של טרקטור בצינור מים מרכזי, פגיעה שגרמה לשיבוש באספקת המים לשכונת נחל עשן בערב חג סוכות.
פגיעה בצינור מים בשכונת כלניות, באר שבע. צילום: דוברות מי שבעפגיעה בצינור מים בשכונת כלניות, באר שבע. צילום: דוברות מי שבע
פגיעה בצינור מים בשכונת כלניות, באר שבע. צילום: דוברות מי שבע
(פגיעה בצינור מים בשכונת כלניות, באר שבע. צילום: דוברות מי שבע)
במאמץ של התאגיד, תוקנה התקלה עוד באותו יום ואספקת המים חודשה לפני כניסת החג. לדברי אנשי 'מי שבע' הפסקת מים משמעותית נמנעה במהלך חג סוכות מתושבי שכונת נחל עשן.
מבירור שערכו עלה כי עבודות בנייה, המנוהלות על ידי קבלן בשכונת כלניות שנבנית במערב העיר, גרמו לפיצוץ בצינור מים מרכזי, המוביל מים לשכונת נחל עשן הסמוכה, והובילו לשיבושים באספקת המים בחלקים נרחבים בשכונה.
כאמור, התאגיד תיקן את התקלה לפני כניסת החג אולם ממשיך בבירור הנושא. מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין, מסר: "צוותי התאגיד ערוכים להעניק את השירות המקצועי ביותר בכל עת. אנו שמחים כי למרות התקלה שנגרמה על ידי גורם חיצוני בזמן מאוד סמוך לכניסת החג, צוותי התאגיד פעלו במהירות, ביעילות ובנחישות על מנת לטפל במצב שנוצר, כדי להשיב לתושבים את אספקת המים".
"בתאגיד 'מי שבע'", מוסיף ואומר לובטקין, "מתקיים בירור שמטרתו לגלות מי הגורמים האחראים על הבנייה באזור, על מנת למנוע הישנות מקרים דומים".