האירוע המפחיד התרחש אתמול (רביעי) סמוך לשעה 22:30 בערב. תושב מיתר שהיה בדרכו הביתה מבאר שבע, ספג אבן שהושלכה אליו מצידי הכביש. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא נפגעים.
1 צפייה בגלריה
מזירת האירוע ליד באר שבע
מזירת האירוע ליד באר שבע
מזירת האירוע ליד באר שבע
( צילום: צלם לא ידוע, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
"חזרנו, אני ונערה מהיישוב מאימון ספורטיבי מבאר שבע למיתר ונסענו בכביש 60 ביציאה המזרחית של באר שבע", מספר נהג הרכב. "עברנו בדרך בצומת אום בטין, שם הייתה נוכחות משטרתית. המשכנו בנסיעה לכיוון מיתר, ופתאום הגיח מישהו משולי הכביש החשוכים וזרק לעבר הרכב חפץ, ככל הנראה הייתה זו אבן שפגעה בשמשה הקדמית של הרכב".
בדרך מבאר שבע למיתר הרכב נרגם באבנים >>>
הנהג מספר כי, "היה 'בום' גדול. הייתי בנסיעה מהירה יחסית, כי מדובר בכביש בינעירוני, וסטיתי לנתיב אחר. כ-200 מטרים בהמשך הכביש הייתה נוכחות משטרתית נוספת. עצרנו ליד הניידת הדי לדווח על האירוע שחווינו ובמקום פגשתי צעיר בדואי, תושב לקייה, שגם הוא חטף אבן שנזרקה לעבר רכבו זמן קצר קודם לכן. למזלנו, האירוע שחווינו נגמר ללא נפגעים".
קראו גם:
מה עובר עליך ברגע בו פוגעת האבן ברכב?
"תחושה של איבוד שליטה רגעי, פחד ובהלה. בסך הכל, שבעה ק"מ מבאר שבע וזה נראה מאד מפחיד. האירוע אמנם הסתיים ללא נפגעים, אך בסיטואציה אחרת זה יכול היה להיגמר רע יותר. זה לא הגיוני המצב הזה".
מה התובנות שלך מהאירוע הזה?
"חשבתי שאנחנו כבר לא שם. השאננות היא בעוכרינו. אתה לא יודע מה יקרה. יש תחושה שאולי חזרנו לימי 'שומר החומות' ושאי אפשר לנסוע באופן חופשי ובבטחה בכבישי הנגב. חשוב מאד שהמשטרה תקצה כוחות כדי למנוע אירועים שכאלה והתדרדרות במצב הביטחון. יש להקנות ביטחון לכל תושבי באר שבע והאזור. מה שקורה עכשיו, זה לא הגיוני".
לאחר אותו אירוע, מסר נהג הרכב עדות בתחנת משטרת העיירות. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.
לעדכונים - חדשות באר שבע