צעיר בן 21, תושב אופקים, נעצר ביום שני, בתום חקירה סמויה של המשטרה, בחשד להפצת תמונות וסרטוני עירום של נשים ונערות, לרבות קטינות, תמורת תשלום ברשת הטלגרם. היום (שלישי) נענה בית משפט השלום בתל-אביב לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרו של החשוד בשלושה ימים, קרי עד יום חמישי הקרוב.
על פי החשד, עמד הצעיר מאחורי קבוצה שעסקה בסחר של תמונות וסרטונים בעלי תכנים מיניים של נשים ונערות באמצעות רשת הטלגרם ללא ידיעתן או הסכמתן של המצולמות. במקביל למעצרו תפסה המשטרה חומרי מחשב וכמה טלפונים סלולאריים ומחשב נייד שהועברו לבדיקת המשטרה.
1 צפייה בגלריה
הטריד בטלפון
הטריד בטלפון
מעצרו הוארך עד יום חמישי
(צילום אילוסטרציה: pixabay)
קראו גם:
בדיון שנערך היום (שלישי) בבית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים, טען עו"ד רותם סרי, בא כוחו של החשוד, כי "מדובר בבחור צעיר ללא עבר פלילי מכל מין וסוג שהוא. למיטב הבנתי, אין היכרות בין החשוד לבין המתלוננות שמופיעות על התמונות. אין שום טענה שהחשוד הוא זה שצילם אותן. תפקידו בכל הפרשייה, שאליו הגיעו התמונות והוא זה שהעלה אותן בקבוצת הטלגרם שלו. העבירות האלה יכלו להתבצע גם בלי מעורבות שלו ולהלכה למעשה גם בוצעו כך".
בהחלטתה להיעתר לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים, ציינה השופטת כריסטינה חילו-אסעד, כי "עיון בתיק החקירה מלמד על קיומו של חשד סביר לביצוע העבירות שביצע החשוד וזאת ממסמכים שהוצגו לפניי וגם מהודאת החשוד עצמו הקושר עצמו ככלל להפצה ולמכירה, אך טוען כי הוא לא זה שצילם את התמונות אלא רק הפיצן, בין היתר תמורת תשלום כספי".
המשטרה מייחסת לצעיר חשד לביצוע עבירות של פגיעה בפרטיות על ידי פרסום תצלום משפיל, שימוש בתמונות קטין בפרסום תועבה ופרסום תצלום אדם המתמקד במיניותו".
כל העדכונים - חדשות באר שבע והנגב