כתב אישום הוגש נגד נער בן 17 המואשם בהתפרצות, גנבה, מעשה מגונה ומעשה סדום בילדה בת 10 שישנה באותה זמן במיטתה.
1 צפייה בגלריה
(ילדה | המחשה: Shutterstock)
על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשם הגיע באישון לילה, יחד עם שניים נוספים, אחד מהם קטין בן 16, לישוב בדרום הארץ. הנאשם והקטין התפרצו לאחד הבתים בישוב, בזמן שבני הבית ישנו בחדריהם, ואילו השותף הבגיר נותר לחכות להם ברכב.
קראו גם:
הנאשם והקטין חיפשו אחר דברי ערך בסלון הבית ולאחר שמצאו מפתחות לרכב שחנה ליד הבית יצאו מהבית וחיפשו דברי ערך גם בתוך הרכב. לאחר שלא מצאו דבר, השניים חזרו לתוך הבית והמשיכו בחיפושים.
מכתב האישום עולה, כי בשלב מסוים, הנאשם נכנס לאחד מחדרי השינה בו ישנו באותה העת קטינה בת 10 ואחיה הקטנים. הנאשם נשכב ליד הקטינה, אשר הייתה ערה באותה העת, נשך וליקק אותה בפניה. הילדה שאלה את הנאשם לפשר מעשיו וביקשה ממנו לעזוב אותה, אך חרף זאת, ביצע הנאשם בקטינה מעשה סדום.
לאחר שהקטינה צעקה וקראה לאביה, הנאשם והקטין הנוסף ברחו מהבית, כשהם נוטלים מהבית סכום של כ- 50 שקלים וצעצועים שונים. הנאשם והקטין זרקו את הצעצועים במהלך הבריחה, ונמלטו מהמקום ברכב יחד עם השותף הבגיר.
הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרו של הנאשם על לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.
בבקשת המעצר צוין, כי נגד הנאשם ושני שותפיו מוגש במקביל כתב אישום ע"י תביעות המשטרה בגין עבירות רכוש רבות.
עו"ד רוני אלוני-סדובניק, באת כוחה של משפחת הילדה שנפגעה, אמרה ל"מיינט באר-שבע", כי "המשפחה מוחה על שהוגשו שני כתבי אישום נפרדים ומבקשת מפרקליט מחוז הדרום לאחד את כל כתבי האישום נגד הנאשם בביצוע מעשה הסדום בילדה לכתב אישום אחד, אשר יתברר בפני אותו הרכב שופטים, מאחר ויש בכך כדי להצביע על מסוכנות, שיטתיות ומועדות לפורענות על אף גילו הצעיר של הנאשם".
לעדכונים - חדשות באר שבע