בניין סורוקה. צילום: הרצל יוסףבניין סורוקה. צילום: הרצל יוסף
בניין סורוקה. צילום: הרצל יוסף
(בניין סורוקה. צילום: הרצל יוסף)
בשורה לתושבי באר שבע: מרפאת עור חדשה תיפתח בבית החולים סורוקה בעלות של מיליוני שקלים. פתיחת המרפאה מתאפשרת בזכות תרומתו של תושב נתיבות והבעלים של חברת הבנייה "ארזי הנג", עודד שריקי.
שריקי נפגש עם ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה, פרופ' אלכס זבולונוב, מנהל מחלקת העור ופרופ' רלי הרשקוביץ, יו"ר החטיבה למיילדות וגינקולוגיה בסורוקה. בתום הפגישה החליט שריקי לבנות כתרומה בסורוקה מרפאת עור חדשה בסורוקה.
עודד שריקי, מהקבלנים המובילים בארץ, ידוע בעשייתו הרבה למען הקהילה. כתושב נתיבות הוא מוכר בתרומתו לתושבי אזור הנגב ואף קיבל את אות נשיא המדינה על תרומותיו הרבות. שריקי עבד מגיל צעיר מאוד, ובמרוצת השנים ובעבודה קשה בנה אימפריית ענק בתחום הבנייה.
מרפאת העור בסורוקה בניהולו של פרופ' אלכסנדר זבולונוב משרתת את כל תושבי הנגב ומעניקה שירותי רפואת עור לאוכלוסייה רב גונית בתחומים רבים ובהם גידולי עור, דלקות עור, ניתוחי עור מיוחדים, טיפולים בקרינה, ביופסיות ועוד.
עודד שריקי בתרומה גדולה ומשמעותית לבית החולים סורוקה צילום: יחצ עודד שריקי בתרומה גדולה ומשמעותית לבית החולים סורוקה צילום: יחצ
עודד שריקי בתרומה גדולה ומשמעותית לבית החולים סורוקה צילום: יחצ
(עודד שריקי בתרומה גדולה ומשמעותית לבית החולים סורוקה צילום: יחצ )
"תרומתו הנדיבה של שריקי תאפשר לצוות המיומן במרפאת העור בסורוקה להעניק שירותים חדשים נוספים ברפואת העור, בהם: טיפולים ומעקב בחולים הסובלים מסרטן עור או בסיכון מוגבר לסרטן העור, טיפולי לייזר, טיפולים בהזעת יתר ובעיות עור נוספות רבות", מסרו בבית החולים.
מנהל המרכז הרפואי סורוקה, ד"ר שלומי קודש: "אין ספק שתרומתו הנדיבה של מר שריקי להקמת מרפאת עור חדשה ומתקדמת בסורוקה, מסמלת את המחויבות של אנשי הקהילה העסקית בדרום לקידום בריאות תושבי הנגב. אני מאמין שתרומה זו תעודד אנשי עסקים נוספים להצטרף לחברינו עודד שריקי. התרומה תביא למהפך בכל מה שקשור לטיפול ברפואת עור בסורוקה ועל כך תודתנו לעודד שריקי ששם לנגד עיניו את רווחתם ובריאותם של תושבי הנגב".