"אני מודה שהצלחתי לתמרן בערב המיוחד הזה בין שישה אירועים, כולל יציאה לדייט". כך אמר אמש (שני) ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', בעת שנשא את דבריו בטקס פתיחת שנת המשפט של מחוז הדרום, שנערך בגן האירועים בקיבוץ משמר הנגב במעמד מאות עורכי ועורכות דין מאזור הדרום והנגב.
האירוע נערך בסימן פרידה מיושב הראש היוצא של מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין, עו"ד דני אליגון, ששימש בתפקידו ב- 12 השנים האחרונות. היו"ר החדש של מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין, עו"ד אלעד דנוך, שנבחר לאחרונה לתפקידו, זכה במהלך האירוע לשלל איחולי הצלחה.
"אני רוצה לאחל הצלחה מעומק לבי למי שנבחר לאחרונה ליו"ר המחוז", ציין ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, "אלעד יקירי, אתה מוכשר, דינמי, נמרץ. אני מאמין ביכולות שלך להצעיד את המחוז להישגים רבים ובעיקר להיות האבא של עורכי הדין במחוז כולו".
כנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסףכנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף
כנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף
(כנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף)
נשיאת בית המשפט המחוזי בבאר שבע, השופטת רויטל יפה-כ"ץ, אמרה, כי "המערכת חשובה לכולנו וכולנו חייבים להגן עליה מבפנים ומבחוץ. אני מקווה שנראה עמידה איתנה של לשכת עורכי הדין לצידה של מערכת המשפט". ליו"ר החדש של המחוז אמרה השופטת רויטל יפה-כ"ץ, כי "לשכתי פתוחה בפניך. הצלחתך היא הצלחתנו".
נשיאת בתי משפט השלום במחוז הדרום, השופטת אבירה אשקלוני, הביעה תקווה ששיתוף הפעולה היציב בין המחוז למערכת המשפט בדרום יימשך בצורה פורה ומשמעותית. נשיא בית הדין האזורי לעבודה, השופט שמואל טננבוים, איחל לפרקליטי המחוז שנת משפט מוצלחת.
להקת שלווה בכנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסףלהקת שלווה בכנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף
להקת שלווה בכנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף
(להקת שלווה בכנס לשכת עורכי הדין. צילום: הרצל יוסף)
יו"ר המחוז הנכנס, עו"ד אלעד דנוך, ציין בדבריו את "המהפכות הדיגיטליות והמקצועיות שכבר החלו במחוז, תוך שימת דגש על הגישה הדמוקרטית בבחירת נושאי ימי העיון והכנסים ומיקום הכנס השנתי המחוזי בידי חברי המחוז עצמם".
את החלק האומנותי בטקס סיפקו חברי להקת "שלווה" והסטנדאפיסט שלום אסייג.