עשרות מקומות כבר ערוכים לקבל את האנשים אליהם. לא, אנחנו לא מדברים על בתי חולים וחולי קורונה, אלא על כוננות מקומות הבילוי לקראת חג הפורים שהחל כבר היום. הפקות גרנדיוזיות, מסיבות תחפושות, הופעות וכמובן אלכוהול שנשפך כמו מים אלו המוטיבים העיקריים של החגיגות. אז רגע לפני שאתם עולים על התחפושת, קבלו ספיישל מיוחד עם ההמלצות למסיבות פורים הטובות ביותר באזור.
פורום
יריית הפתיחה של מרתון החגיגות במועדון הפורום התחילה כבר בסוף השבוע. בצד ההפקתי מכינים לקהל הבליינים שבע מסיבות בשמונה ימים שיתובלו גם באפטרים חגיגיים במיוחד. הפקות יוצאות דופן במשך כל השבוע הקרוב עם יותר מ-50 די.ג'ייז שונים ואומנים שיגיעו להקפיץ את קהל הבליינים עד השמיים.
מועדון הפורום. החגיגות כבר החלו. מועדון הפורום. החגיגות כבר החלו.
מועדון הפורום. החגיגות כבר החלו.
(צילום: טישה מאיילס קבוצת צח"ל)
במועדון מבקשים להוסיף כי מספר המקומות מוגבל לכל המסיבות ולכן יש לדאוג מראש לשמירת שולחנות וכרטיסים במכירה מוקדמת דרך האפליקציה.
בר גיורא
השנה בפאב הסטודנטים האהוב החליטו ללכת על קונספט שונה מעט משנים קודמות ואת מסיבת הפורים יקיימו בבר גיורא בשעות הצהריים של יום שני. תחרות תחפושות נושאת פרסים, אלכוהול וקוקטיילים שנבנו במיוחד למסיבה וכמובן דוכני אוכל במגוון סגנונות שיפעלו במקום וידאגו שתשתו אלכוהול על בטן מלאה. בעמדת הדי.ג'יי ירים את המקום דודו בוזגלו עם מוזיקת מיינסטרים מקפיצה.
יום שני (9.3) החל מהשעה 15:00. שמעון בר גיורא 29. הכניסה חופשית.
בר גיורא. מכינים דוכני אוכל.בר גיורא. מכינים דוכני אוכל.
בר גיורא. מכינים דוכני אוכל.
(עדן זמר )
מילבה
את המסיבה הזו פשוט אסור לכם לפספס. כדאי שתכינו את התחפושת הכי טובה שאתם יכולים ותגיעו לנשף הפורים המסורתי של המילבה בר מבית קבוצת איינשטיין. הפרט היחידי שאפשר לגלות הוא שהפרס הראשון הוא מנוי שנתי לזאפה באר שבע, אז רק תדמיינו אילו עוד פרסים משוגעים מחכים לכם. גם עמדת הדי.ג'יי לא קופחה ועל המוזיקה יופקדו שלושה תותחים כבדים במיוחד: די.ג'יי דלית רוצ'סטר, שדרנית הרדיו של גלגל"צ ויחד עם הדי.ג'ייז ערן דבורה וגיא חליבה השלושה הולכים להרים את המקום עד שהרצפה תישבר.
יום שני (9.3) החל מהשעה 21:30. שלמה המלך 2 באר שבע.
מילבה. מחלקים פרס שווה במיוחד.מילבה. מחלקים פרס שווה במיוחד.
מילבה. מחלקים פרס שווה במיוחד.
(בן גבאי)
מסיבת רחוב
אירוע הדגל שכל באר שבעי מחכה לו. מסיבת הרחוב המסורתית של חברת "כיוונים", המופקת על ידי קבוצת 'אביב ולירז' יחד עם השכנים ממועדון הברקה, מביאים אליכם בפעם החמישית את מסיבת הרחוב המסורתית ברחוב אנילביץ' בעיר העתיקה.
על פי ההערכות, לאירוע צפויים להגיע אלפי משתתפים, כאשר הכניסה היא מגיל 18 ומעלה או ילדים בליווי הורים בלבד (יש להצטייד בתעודה מזהה). בכל שנה, האירוע נבנה בשונה מהפעם הקודמת. החל מבחירת הקונספט, האמנים המשתתפים וגם התפאורות מתחלפות.
לבמה המרכזית תגיע הפיינליסטית מהעונה האחרונה של הכוכב הבא, אלה לי. בנוסף, די.ג'יי סקאזי יעלה לסט פורימי מיוחד ואל הישראלי המצליח ביותר בחו"ל כאשר במהלך שאר הערב על המוזיקה מופקדים מיטב הדי.ג'ייז המובילים בארץ וכן תקליטני הבית של בר 'העתיקה', סמילנסקי גארדן ומועדון הברקה.
לאורך כל מתחם האירוע ימוקמו ברים, שוק אוכל שיציע סוגי אוכל שונים למבלים, עמודת איפור, מייצגים מרהיבים, ברים, בזאר מעצבים ועוד.
יום שלישי (10.3) החל מהשעה 16:00. רחוב אנילביץ', העיר העתיקה באר שבע.
מסיבת רחוב. צפי לאלפי משתתפים.מסיבת רחוב. צפי לאלפי משתתפים.
מסיבת רחוב. צפי לאלפי משתתפים.
(עדן זמר )
מנצ'ילה
מידי שנה, אחת ממסיבות הפורים המדוברות ביותר בעיר הן בפאב הוותיק בלב שכונה ג'. כמו בכל שנה, גם השנה צפויה להתקיים במקום הפקה גרנדיוזית עם תחרות תחפושות מושקעת במיוחד, כאשר הפרס הראשון הוא כרטיסי טיסה ליעד שצוות המנצ'ילה שומר בהפתעה. על העמדה ינגנו די.ג'יי שלומי כהן ודי.ג'יי דודו בוזגלו, כאשר במהלך הערב יגיעו גם הקופים של "מאנקי דג'מבה" להשקות את הבליינים באלכוהול.
יום שלישי (10.3) החל מהשעה 21:30. ארלוזורוב 50.
פאב המנצ'ילה. תחרות תחפושות מושקעת במיוחד.פאב המנצ'ילה. תחרות תחפושות מושקעת במיוחד.
פאב המנצ'ילה. תחרות תחפושות מושקעת במיוחד.
(שחר אור)
הדוקטור
בפאב הדוקטור במרכז הנגב מתחפשים כל השנה לרופאים ומטפלים בכם בעזרת מזרקים, מבחנות וקוקטיילים בכוסות מדידה. אז כמובן שחגיגות הפורים המשכרות, יחד עם המלחמה בנגיף הקורונה, הם הטיימינג הטוב ביותר לחגוג בפאב הרפואי הייחודי. ערב מיינסטרים עם די.ג'יי לייב, תחרות תחפושות וכמובן צוות הרופאים המנוסה ביותר בעיר שאם הוא לא יכול לרפא אתכם באמת- הוא לפחות יגרום לכם לשכוח מהצרות.
יום שלישי (10.3) החל מהשעה 21:00. מרכז הנגב 6 באר שבע. הכניסה חופשית.
פאב הדוקטור. נלחמים בנגיף הקורונה.פאב הדוקטור. נלחמים בנגיף הקורונה.
פאב הדוקטור. נלחמים בנגיף הקורונה.
(עדן זמר )


פרסום ראשוני: 12:48 , 08.03.20