ליגת העל חזרה מפגרת הנבחרות כשהפועל באר שבע יצאה הערב (שבת) למשחק חוץ באצטדיון ה-י"א אצל מ.ס. אשדוד. המאמן יוסי אבוקסיס שנאלץ להסתדר ללא מיגל ויטור ואלטון אקולטסה הפצועים עלה עם שיר צדק במרכז ההגנה יחד עם מריאנו באיירו ולואי טאהא כשבחוד ההתקפה פתחו ג'ונתן אגודלו ואנתוני וארן. אצל היריבה פתחו רועי גורדנה ושלומי אזולאי בקישור בעוד שגיב יחזקאל ודין דוד פתחו בחוד.
אנתוני וארן (מימין) מול ננאד סבטקוביץ'. פתח בהרכבאנתוני וארן (מימין) מול ננאד סבטקוביץ'. פתח בהרכב
אנתוני וארן (מימין) מול ננאד סבטקוביץ'. פתח בהרכב
(צילום: אבי רוקח)
בדקה ה-7 הגיעה אשדוד להזדמנות מצוינת. רועי גורדנה עם מהלך מצוין השאיר את שגיב יחזקאל לבד מול אוהד לויטה אבל השוער עם הצלה גדולה מנע את היתרון של המארחת. בדקה ה-20 היתרון של אשדוד בא לידי ביטוי גם בלוח התוצאות. רועי גורדנה פרץ נהדר והוכשל על ידי מריאנו באיירו 17 מטרים מהשער. שלומי אזולאי סובב כדור נהדר למשקוף של אוהד לויטה ולרשת. 0:1 מוצדק לאשדוד.

קראו גם:
בדקה ה-25 אשדוד הכפילה את היתרון. קמהני מונטארי הגביה מצד שמאל לראשו של שגיב יחזקאל שאחרי שתי החמצות גדולות נגח נהדר לרשת של לויטה. פתיחה איומה של האורחת שרק שלוש דקות לאחר מכן הגיעה למצב אחרי שמרואן קבהא בעט מ-17 מטרים כדור שעלה מעל המשקוף של יואב ג'רפי.
ז'וסוואה (במרכז) מול בן זקן וגורדנה. פתיחה חלשה של האורחתז'וסוואה (במרכז) מול בן זקן וגורדנה. פתיחה חלשה של האורחת
ז'וסוואה (במרכז) מול בן זקן וגורדנה. פתיחה חלשה של האורחת
(צילום: אבי רוקח)
שלומי אזולאי המשיך לחלק כדורי עומק נהדרים לשחקני ההתקפה שלו שלא הצליחו למצוא את הרשת והמחצית הראשונה הסתיימה ב-0:2 מוצדק מאוד לאשדוד. באר שבע לא היתה קיימת במחצית הזאת.
בפתיחת המחצית השנייה ביצע יוסי אבוקסיס שלושה חילופים. רותם חטואל, סינטיהו סלליך ורמזי ספורי נכנסו במקום שיר צדק, תומר יוספי ואנתוני וארן, אבל דווקא אשדוד המשיכה להיות דומיננטית יותר. היידג' הייפורד בעט נהדר בדקה ה-55 אבל אוהד לויטה היה במקום ומנע שער שלישי.
שחקני באר שבע ואשדוד. האורחת נראית רעשחקני באר שבע ואשדוד. האורחת נראית רע
שחקני באר שבע ואשדוד. האורחת נראית רע
(צילום: אבי רוקח)
בדקה ה-61 רמזי ספורי ניסה בבעיטה מתוך הרחבה אבל הבעיטה המצוינת שלו נהדפה על ידי יואב ג'רפי. מהעבר השני היה זה פהאד באיו המחליף שניסה להבקיע את השער השלישי אבל אוהד לויטה שוב היה במקום והדף. בתוספת הזמן גם ז'וסוואה בבעיטה חופשית לא הצליח להבקיע
ביום חמישי (22:00) תחזור הפועל באר שבע למסגרת הליגה האירופית ותצא למשחק חוץ קשה מאוד מול באייר לברקוזן. ביום שני הבא תארח הקבוצה של יוסי אבוקסיס במסגרת הליגה את הפועל חיפה.