במשחק האימון שהתקיים בשבוע שעבר באשדוד, הפועל באר שבע נראתה רע מאוד והפסידה בצדק, אבל הערב (שני) במשחק האימון שקיימה הקבוצה מול מכבי נתניה, למאמן יוסי אבוקסיס יש הרבה יותר סיבות לחייך. הקבוצה שלו אמנם פתחה לא טוב אבל השתפרה בהמשך ונראית מוכנה לחזרה של ליגת העל בעוד קצת פחות משבועיים.
אוהד לויטה. הציל את קבוצתו מספיגהאוהד לויטה. הציל את קבוצתו מספיגה
אוהד לויטה. הציל את קבוצתו מספיגה
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
הפתיחה הייתה של מכבי נתניה. חן עזרא ורועי קהת בחנו את אוהד לויטה אבל השוער בסדרת הצלות נהדרת בהתחלה מנע מהמארחת לעלות ליתרון מוקדם. בדקה ה-21 באחת ההתקפות הראשונות של באר שבע במשחק, בן שהר במסירה טובה מצא את ז'וסוואה פשקיירה שבבעיטה מדויקת מחוץ לרחבה הכניע את דני עמוס והעלה את האורחת ליתרון.
ז'וסוואה פשקיירה. כבש את השער הראשון.ז'וסוואה פשקיירה. כבש את השער הראשון.
ז'וסוואה פשקיירה. כבש את השער הראשון.
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
שבע דקות מאוחר יותר באר שבע הכפילה את היתרון. אלטון אקולטסה קיבל כדור בצד ימין, התגבר על שני שחקנים בפריצה נהדרת ובבעיטה מדויקת הכניע את עמוס. 0:2 לבאר שבע. בדקה ה-31 השלימה באר שבע עשר דקות נהדרות כאשר בן שהר קיבל כדור מצוין מאנתוני וארן, הבעיטה הראשונה שלו נהדפה על ידי עמוס אבל הכדור חזר אליו ומשם הדרך לרשת הייתה קצרה. 0:3.
בדקה ה-57 הצליחה נתניה לצמק. גבי קניקובסקי מצא במסירה טובה את פאטוס באצ'יראי והחלוץ המונטנגרי החזיר את המארחת למשחק בבעיטה מקרוב. בדקה ה-78 נכבש השער היפה במשחק. קייס גאנם המחליף העביר את הכדור מרגל ימין לרגל שמאל ושחרר בעיטה מסובבת נהדרת לרשת של רז כרמי הצעיר כדי לעלות את באר שבע ל-1:4.
בן שהר מכניע את דני עמוס.בן שהר מכניע את דני עמוס.
בן שהר מכניע את דני עמוס.
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
בדקה ה-83 נתניה הצליחה לצמק פעם נוספות. ניקו אולסק הגביה כדור קרן לראשו של רוי קורין הצעיר שנגח והכניע את ארנסטס שטקוס כדי לקבוע 4:2 וזו הייתה גם תוצאת המשחק.
הרכב הפועל באר שבע: אוהד לויטה, עמית ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, אורן ביטון, מרוואן קבהא, ז’וסוואה פשקיירה, דוד סימאו, אלטון אקולטסה, אנתוני וארן ובן שהר.