זה אמנם היה רק משחק אימון אבל לאחר הפסקה של חודשיים חזרה הערב (שני) הפועל באר שבע לפעילות כשהתארחה אצל מ.ס. אשדוד באצטדיון הי"א. זה היה ניסוי הכלים הראשון של יוסי אבוקסיס לאחר פגרת הקורונה המאולצת כדי לבחון את שחקניו לקראת המשך הליגה בחודש הבא.
שחקני הפועל באר שבע. שחקני הפועל באר שבע.
שחקני הפועל באר שבע.
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
הפתיחה של הקבוצה הייתה מצוינת. כבר בדקה החמישית ניצל עמית ביטון ערבוביה ברחבה ואחרי מסירה של מיגל ויטור העלה את האורחת ליתרון. המארחת הגיבה בדקה ה-21 משער של סמואל אלאבי אחרי שהכדור החזק שבעט הכניע את לויטה כשירד מהמשקוף והקבוצה של רן בן שמעון איזנה את התוצאה.
אשדוד הרבתה להחמיץ לפני ההפסקה והמחצית הסתיימה בשוויון אבל למחצית השנייה עלתה רק קבוצה אחת וזו הייתה המארחת. כבר בדקה ה-47 נאור עבודי במספרת מרשימה הכניע את לויטה כדי לקבוע 1:2 וחמש דקות מאוחר יותר יעקה בריהון כבש את השלישי של קבוצתו בפנדל מדויק.
מרואן קבהא (מימין) מול מוחמד כנעאן. ב"ש פתחה טובמרואן קבהא (מימין) מול מוחמד כנעאן. ב"ש פתחה טוב
מרואן קבהא (מימין) מול מוחמד כנעאן. ב"ש פתחה טוב
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
בדקה ה-89 קייס גאנם הוכשל ברחבה על ידי ניר ברדע והשופט אלי חכמון שוב הצביע על הנקודה הלבנה. נאור סבג ניגש לבעוט וכבש את השער המצמק שלאחריו נשמעה שריקת הסיום. להפועל באר שבע יש עוד הרבה עבודה לפני חידוש הליגה בסוף החודש.
הרכב הפועל ב"ש במשחק: אוהד לויטה, בן ביטון, עמית ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, אורן ביטון, ז׳וסוואה פשקיירה, דוד סימאו, מרואן קבהא, אלטון אקולטסה, בן שהר.
יוסי אבוקסיס (משמאל) עם אליניב ברדה. יש להם דברים לשפריוסי אבוקסיס (משמאל) עם אליניב ברדה. יש להם דברים לשפר
יוסי אבוקסיס (משמאל) עם אליניב ברדה. יש להם דברים לשפר
(צילום: הפועל 'תדיראן' באר שבע)
מאמן הפועל ב"ש, יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "למרות שהתוצאה לא לטובתנו, תמיד כיף לחזור לדשא. אנו מקווים לערוך עוד מספר משחקי אימון עד לתחילת משחקי הפלייאוף".
פרסום ראשוני: 19:18 , 11.05.20