עם חמישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים אירחה הערב (שלישי) הפועל באר שבע באצטדיון טדי את המוליכה, מכבי חיפה. המאמן יוסי אבוקסיס ביצע שני שינויים בהרכב ביחס לזה שפתח בניצחון על מכבי נתניה כשתומר יוספי ואיתמר שבירו פתחו במקום רמזי ספורי ואנתוני וארן שנמצא חיובי לנגיף הקורונה. אצל האקס ברק בכר, צ'ארון שרי החלים מפציעה ופתח לצידם של דולב חזיזה וניקיטה רוקאביצה.
אור דדיה (מימין) מול מוחמד אבו פאני. ב"ש תצליח להפתיע?אור דדיה (מימין) מול מוחמד אבו פאני. ב"ש תצליח להפתיע?
אור דדיה (מימין) מול מוחמד אבו פאני. ב"ש תצליח להפתיע?
(צילום: עוז מועלם)
האדומים הפסידו לירוקים בכל שמונת המפגשים האחרונים בליגה וניצחו אותה פעמיים בשנתיים האחרונות במסגרת רבע גמר הגביע ובגביע הטוטו. לפני שריקת הפתיחה קיבל הצוות המקצועי של היריבה שכולל את ברק בכר, דרור שמשון, גיא צרפתי, גיא ויזינגר ואיתן עזריה תשורה מהנהלת האדומים.
קראו גם:
מכבי חיפה החזיקה בכדור הרבה יותר בדקות הראשונות ובדקה ה-21 ניסה צ'ארון שרי בבעיטה מהמקום להכניע את אוהד לויטה אבל הכדור שלו יצא מחוץ למסגרת. ארבע דקות מאוחר יותר צ'ארון שרי הגביה נהדר מאגף שמאל לראשו של נטע לביא שנגח מצוין אבל אוהד לויטה הדף לקורה והציל את הפועל באר שבע.
יוסי אבוקסיס. ינסה לעצור את הרצף הגרוע מול הירוקיםיוסי אבוקסיס. ינסה לעצור את הרצף הגרוע מול הירוקים
יוסי אבוקסיס. ינסה לעצור את הרצף הגרוע מול הירוקים
(צילום: עוז מועלם)
בדקה ה-32 איבוד כדור רשלני של מרסלו מלי הביא להתקפה מתפרצת של מכבי חיפה וניקיטה רוקאביצה בעט מ-16 מטרים אבל הכדור שלו יצא החוצה. שתי דקות לאחר מכן באר שבע רשמה החמצה כפולה. כדור קרן של ז'וסוואה מצא את הראש של מריאנו באריירו שהחמיץ משני מטרים, הכדור החוזר שוב הגיע לפורטוגלי שהגביה שוב לראשו של הארגנטיני ומאותה נקודה שבה הוא כבש מול בני יהודה, הפעם הוא נגח החוצה.
ארבע דקות להפסקה באר שבע עלתה ליתרון. התקפה שהחלה בשון גולדברג, המשיכה עם ז'וסוואה שהגביה נהדר מאגף שמאל לראשו של איתמר שבירו שהסיט לתומר יוספי שכבש מול שער ריק. 0:1 למארחת וזאת גם היתה תוצאת המחצית.
תומר יוספי כובש עם החזהתומר יוספי כובש עם החזה
תומר יוספי כובש עם החזה
(צילום: עוז מועלם)

ורץ לחגוג עם איתמר שבירוורץ לחגוג עם איתמר שבירו
ורץ לחגוג עם איתמר שבירו
(צילום: עוז מועלם)
במחצית השנייה ניסתה האורחת להשוות ובדקה ה-67 דולב חזיזה קיבל כדור נהדר ברחבה אבל הבעיטה שלו פגעה במריאנו באריירו ויצאה לקרן. שלוש דקות מאוחר יותר יובל אשכנזי המחליף ניסה לבעוט מרחוק אבל הכדור שלו עלה מעל המשקוף.
בדקה ה-74 מכבי חיפה הצליחה להשוות בצורה הכי טראגית שיש. דולב חזיזה העביר רוחב מצד ימין, יאניק וילדסחוט המחליף בעט רע אבל הכדור שלו פגע בלואי טאהא ונכנס. 1:1. שלוש דקות לאחר מכן ז'וסוואה איבד כדור, עשה עבירה וספג כרטיס צהוב שהיה אמור לגרום לו להחמיץ את משחק הגביע מול מכבי תל אביב.
ז'וסוואה (מימין) מול סאן מנחם. הפורטוגלי היה מעורב בשער הראשוןז'וסוואה (מימין) מול סאן מנחם. הפורטוגלי היה מעורב בשער הראשון
ז'וסוואה (מימין) מול סאן מנחם. הפורטוגלי הורחק בסיום
(צילום: עוז מועלם)
בדקה ה-88 ז'וסוואה ספג כרטיס צהוב שני ואדום אחרי עבירה על טאלב טוואטחה והוא יחמיץ את משחק הליגה הבא. המשחק הסתיים בתיקו 1:1 ובאר שבע קוטעת את רצף ההפסדים מול הירוקים.