עם ארבעה ניצחונות מששת המשחקים האחרונים שלה התארחה הערב (שבת) הפועל באר שבע אצל מכבי נתניה במשחק שפתח את הסיבוב השני. המאמן יוסי אבוקסיס ביצע שינוי אחד בהרכב של הקבוצה שלו לעומת זה שפתח בניצחון על בני יהודה כשרמזי ספורי פתח ב-11 במקומו של סינטיהו סלליך הפצוע. אצל היריבה קווין פרייטר ולאמק בנדה פתחו בחוד ההתקפה.
ז'וסוואה חוגג. שער שישי העונה לפורטוגליז'וסוואה חוגג. שער שישי העונה לפורטוגלי
ז'וסוואה חוגג. שער שישי העונה לפורטוגלי
(צילום: אורן אהרוני)
כבר אחרי שבע דקות ז'וסוואה עשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב. אור דדיה העביר רוחב לקשר הפורטוגלי וז'וסוואה הניף את רגל שמאל מ-25 מטרים אלכסונית ובעט לפינה של דני עמוס. שער שישי העונה לפורטוגלי. 0:1 מהיר לבאר שבע. בדקה ה-14 מכבי נתניה היתה יכולה להשוות מכדור חופשי של גבי קניקובסקי אבל עומרי גנדלמן שנשאר חופשי ברחבה בעט לקורה.
קראו גם:
בדקה ה-41 עוד פעולה נהדרת של ז'וסוואה שהשתחרר מהשומר שלו ומצא בכדור נהדר את אלטון אקולטסה שבעט כדור שנעצר בידו של אקינסולה אקינימי והשופט אלי חכמון הצביע על הנקודה הלבנה, אבל אחרי צפייה ב-VAR הוחלט לבטל את הפנדל והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון קטן לבאר שבע.
ז'וסוואה חוגג עם מיגל ויטור. ב"ש תמשיך במומנטום? ז'וסוואה חוגג עם מיגל ויטור. ב"ש תמשיך במומנטום?
ז'וסוואה חוגג עם מיגל ויטור. ב"ש תמשיך במומנטום?
(צילום: אורן אהרוני)
במחצית השנייה לא היו הרבה מצבים עד הדקה ה-73 כשנגיחה של מרסלו מלי הגיעה לאיתמר שבירו והמחליף נכנס לתוך הרחבה אבל הבעיטה שלו נהדפה על ידי דני עמוס. שש דקות לאחר מכן ז'וסוואה בעוד כדור ענק מצא את אלטון אקולטסה שהתגבר על השומר שלו אבל במקום למסור לאיתמר שבירו הפנוי הוא ניסה לבד ודני עמוס הדף לקרן.
אלטון אקולטסה מול כארם ג'אבר. ההולנדי שוב לא הבקיעאלטון אקולטסה מול כארם ג'אבר. ההולנדי שוב לא הבקיע
אלטון אקולטסה מול כארם ג'אבר. ההולנדי שוב לא הבקיע
(צילום: אורן אהרוני)
בדקה ה-89 מרסלו מלי חטף כדור, העביר לז'וסוואה שמצא את ג'ונתן אגודלו שהעביר לתומר יוספי שבעט חזק אבל דני עמוס שוב היה במקום והדף. בסיום: השער המוקדם של ז'וסוואה הספיק בדרך לניצחון חמישי בשבעה משחקים של האדומים שנצמדו למקום השני בטבלה. ביום שלישי (20:45) תארח הפועל באר שבע באצטדיון טדי את האקס ברק בכר והמוליכה מכבי חיפה.


פרסום ראשוני: 21:11 , 02.01.21