עם שני ניצחונות רצופים בשני מחזורי הפתיחה רצתה הערב (רביעי) הפועל באר שבע לשמור על מאזן מושלם כשיצאה למשחק חוץ מול גלבוע/גליל הלוהטת שהשיגה עד כה ארבעה ניצחונות רצופים. המאמן רמי הדר פתח בחמישייה עם אמיר בל, טראוויס ווריק, כיילב אגאדה, אריק גריפין וג'יימס בנקס.
כיילב אגאדה ועמית זיס. הפסד ראשון העונה לאדומיםכיילב אגאדה ועמית זיס. הפסד ראשון העונה לאדומים
כיילב אגאדה ועמית זיס. הפסד ראשון העונה לאדומים
(צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה)
ההתחלה של המארחת הייתה נהדרת עם נתנאל ארצי, ויפתח זיו שהובילו את ההתקפות ומנעו מהאורחת לקלוע. הקבוצה הצפונית עלתה ליתרון 2:14 מהיר. רמי הדר לקח פסק זמן ועמית זיס שעלה מהספסל קלע שש נקודות ובעזרת שלשות של אריק גריפין וכיילב אגאדה צומק הפער ל-16:14 בלבד.
קראו גם:
אייזיה קאזינס ויותם חנוכי קלעו בצד אחד אבל כיילב אגאדה המצוין בשני סלים רצופים לא נתן למארחת לברוח, אבל שלשה של קאזינס החם סגרה את הרבע ביתרון 20:27 למארחת.
שלשה של אריק גריפין וסל של כיילב אגאדה שוב הביאו את הקבוצה של רמי הדר למרחק נגיעה, אבל אייזיה קאזינס ויותם חנוכי קבעו 26:32 למקומיים. טראוויס ווריק קלע מהקו, אבל ג'ו תומאסון ועמית גרשון בנקודות ראשונות החזירו את הפער לשש נקודות, 30:36. כיילב אגאדה המצוין בעוד שלשה ואמיר בל צימקו אבל פלויד וטראוויס ווריק שקלעו מהקו קבעו את תוצאת המחצית, 39:45 לגלבוע/ גליל.
רמי הדר. מחפש ניצחון ביתירמי הדר. מחפש ניצחון ביתי
רמי הדר. לא הצליח לשמור על מאזן מושלם
(צילום: הרצל יוסף)
פתיחת הרבע השלישי הייתה זהה לפתיחת המשחק. יותם חנוכי עם שמונה נקודות רצופות ונתנאל ארצי סגרו ריצה של 0:10 בדרך ל-39:55 מבטיח. אריק גריפין ונתן ג'ורקוביץ' צימקו עם חמש רצופות וכיילב אגאדה צימק ל-60:49 ארבע דקות לסיום הרבע השלישי. אייזיה קאזינס המשיך לבלוט אבל ג'יימס בנקס קלע והוריד את באר שבע בפיגור 12, 54:66 לגלבוע/גליל בסיום הרבע השלישי.
הרבע האחרון התחיל בקליעות עונשין של אמיר בל ואריק גריפין ושתי נקודות של כיילב אגאדה שצימקו ל-61:69. יפתח זיו וג'ו תומאסון לא נתנו לאורחת להתקרב. אגאדה צימק ל-68:73 חמש דקות וחצי לסיום. אייזיה קאזינס שוב פתח פער קטן ואריק גריפין כבר קבע 73:78 שתי דקות וחצי לסיום אבל לא יותר מזה. ג'ו תומאסון וקרי בלקשיר סגרו עניין. בסיום: 73:86 לגלבוע/ גליל ובאר שבע סופגת הפסד ליגה ראשון העונה.
קלעו לבאר שבע: כיילב אגאדה 23 נקודות, אריק גריפין 20 נקודות, טראוויס ווריק 9 נקודות. ביום שבת (19:00) תחזור הפועל באר שבע להיכל הקונכיה ותארח את עירוני נהריה.