קבוצת צרפתי שמעון קיבלה לאחרונה טופס 4 והחלה לאכלס את המגדל הראשון בפרויקט "צרפתי בנאות הדרים" שהיא בונה בשכונת נאות הדרים החדשה בבאר שבע.
1 צפייה בגלריה
המגדל הראשון בפרויקט
המגדל הראשון בפרויקט
המגדל הראשון בפרויקט
(צילום: באדיבות צרפתי שמעון)

המגדל הראשון הינו בן 16 קומות עם 62 יח"ד. תמהיל הדירות בו כולל דירות 3,4,5 חדרים ופנטהאוזים בני 5 חדרים. מגדל זה הוא חלק מהשלב הראשון בפרויקט הכולל 2 מגדלים בני 16 קומות עם 62 דירות בכל מגדל ובניין בן 14 קומות עם 52 דירות.
הפרויקט כולו נבנה במספר שלבים וכולל כ-600 יח"ד בבניינים בני 14-20 קומות. החברה משווקת כיום את המגדל החמישי בפרויקט שיתנשא ל-20 קומות עם 73 יחידות דיור בתמהיל מגוון של דירות בנות 3, 4, 5 חדרים ופנטהאוזים. גולת הכותרת של הפרויקט הן מרפסות הגינה התלויות בשטח של כ- 24 מ"ר בכל דירה כסטנדרט, הגינות התלויות משלבות בין החוויה האורבנית לטבע ירוק ופסטורלי.

קראו גם:

אבי צרפתי, מנכ"ל משותף בקבוצת צרפתי שמעון: "אנו שמחים ומתרגשים לאכלס את המגדל הראשון בפרויקט המיוחד הזה שהביא את בשורת הגינות התלויות לעיר. הרוכשים שנכנסים לדירות שלהם בימים אלה הם זוגות צעירים ומשפחות צעירות, משפרי דיור מבאר שבע והסביבה, מצמצמי דיור המגיעים מבתים פרטיים מישובים בסביבה במגוון גילאים. אני מברך אותם על כניסתם לדירה ומאחל להם הנאה מהמגורים בה ובשכונה שכבר הפכה לאבן שואבת לאוכלוסיה איכותית. אל מעגל הרוכשים הזה מצטרפים בתקופה האחרונה גם אנשי קבע, אנשי אקדמיה והייטק ועובדי תעשיות שונות מהאזור".
שכונת נאות הדרים ממוקמת בצידה הדרום מזרחי של באר שבע, צמוד לשכונת נווה נוי ובסמוך למתחם סינמה סיטי, Yes Planet ומרכז הקניות Mall7, ובסמוך לצירי התנועה המרכזיים בעיר, לכביש 6 ובקרבה ליציאות הצפוניות והדרומיות מהעיר ולעיר הבה"דים. השכונה מתפרסת על פני כ-170 דונם ועתידה להכיל כ-1,200 משפחות.