ריקוד מושחת: מדריך ריקודים מבאר-שבע נדון היום (ד') בבית המשפט המחוזי בעיר ל-14 שנות מאסר לאחר שהורשע בביצוע עבירות מין בארבע נערות.
אונסאונס
(צילום אילוסטרציה: shutterstock)
קראו גם:
הנאשם, גרשון קונסטנטין (32), תושב באר-שבע, מדריך לריקודים סלוניים לילדים ולבני נוער, הורשע, לאחר שמיעת הראיות, בביצוע עבירות מין בארבע מתלמידותיו, נערות בנות 13 עד 16.
כתב האישום כלל חמישה אישומים. הנאשם זוכה מהאישום החמישי לאחר שהפרקליטות חזרה בה מאישום זה, משום שהנערה המתלוננת לא העידה. כמוכן זוכה הנאשם מחלק מהעבירות שנכללו באישום השני.
על פי האישום הראשון, בעל הנאשם את אח מתלמידותיו, נערה כבת 13, שלא בהסכמתה, וביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים. בנוסף לכך הוא גם הציע לה הצעות חוזרות ונישנות בעלות אופי מיני.
על פי האישום השני, ביצע הנאשם מעשים מגונים והטריד מינית את אחת מתלמידותיו, נערה כבת 16. על פי האישום השלישי הוא ביצע גם מעשים מגונים בתלמידתו בת ה-13 במהלך שיעורי הריקוד. על פי האישום הרביעי ביצע הנאשם מעשים מגונים גם בתלמידה בת 16, נישק אותה באחד משיעורי הריקוד וגם שלח לה הודעות כתובות בעלות אופי מיני. הנאשם כפר במיוחס לו.
בגזר הדין ציינו השופטים נתן זלוצ'ובר, שלמה פרידלנדר ודינה כהן , כי "הנאשם, בדפוס פעולה שיטתי, ביצע עבירות מין בתלמידותיו הקטינות, ניצל הזדמנויות שנקרו בדרכו ואף יצר הזדמנויות במיוחד לצורך ביצוע העבירות. הנאשם ניצל את מעמדו ואת השפעתו על הקטינות וכן ניצל את האמון שנתנו בו הקטינות והוריהן. הנאשם התעלם מהנזק הפיזי והנפשי שמעשיו עלולים לגרום לתלמידותיו וזאת לשם סיפוק יצריו המיניים".
לאור זאת, נגזרו על הנאשם 14 שנות מאסר בפועל. כמו כן הוא חוייב לשלם פיצוי כספי בסכום של 120 אלף שקל לאחת התלמידות הנפגעות. פיצוי כספי של 50 אלף שקל הוא ישלם לתלמידה נוספת ואילו שתי תלמידות נוספות יפוצו על ידי בסכום של 25 אלף שקל לכל אחת מהן.
כל העידכונים - חדשות באר שבע והנגב