טרגדיה אחרי טרגדיה: סגן אלוף במיל' ד"ר אבי הרלב, תושב סנסנה במועצה האזורית הר חברון, נמצא ירוי ללא רוח חיים ביער להב, שליד באר שבע. ד"ר הרלב נשוי לשלומית אחותם של אל"מ דרור וינברג ז"ל שנהרג בהיתקלות מחבלים ושל שי אחיו, שנפטר אחרי דרור בשנה וחצי ממחלה קשה. בנוסף, שני דודיה, שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל, נהרגו במלחמת ששת הימים.
ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)
ד"ר הרלב ז"ל (בתמונה הקטנה: אל"מ דרור וינברג ז"ל)
(צילומים: פרטי)
סא"ל במיל ד"ר הרלב חזר אמש (שלישי) מפגישה ביחידת המילואים שלו כשהוא לבוש מדים. כוחות הביטחון חוקרים את נסיבות האירוע. בצה''ל אומרים כי נסיבות המוות נמצאות בבדיקה.
בשעת לילה מאוחרת הגיע ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, יחד עם רב הישוב וצוותי החירום להודיע למשפחה על הבשורה הקשה.
אל"מ דרור וינברג ז"לאל"מ דרור וינברג ז"ל
אל"מ דרור וינברג ז"ל
(צילום: פרטי)
מי שקיבלה קשה את הבשורה הבלתי נתפסת היא אם המשפחה: בת שבע הופרט (וינברג) (79), תושבת כפר סבא. בת שבע היא אמו של אל"מ דרור ויינברג ז"ל, מפקד חטיבת יהודה, שנהרג ב־2002 בהיתקלות עם מחבלים ב"ציר המתפללים" בחברון.
שי ודרור וינברג ז"לשי ודרור וינברג ז"ל
שי ודרור וינברג ז"ל
(צילום: פרטי)
בנה השני, שי, נפטר שנה וחצי אחרי דרור לאחר מחלה קשה (בית הכנסת "בית דורשי" בכפר סבא קרוי על שמו ועל שם אחיו שי ז"ל). במלחמת ששת הימים נהרגו שני אחיה, שמעון ושלמה קניגסבוך ז"ל, עת שירתו בשריון.
אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)
אם המשפחה, בת שבע הופרט (וינברג)
(צילום: פרטי)
ד"ר הרלב השאיר אחריו את אשתו שולמית להם חמישה ילדים - רון, מוריה, לביא, מאור והדר שירה, שני חתנים, שתי נכדות, זוג הורים ואח.
לבקשת המשפחה ד"ר הרלב ייקבר בבית העלמין הצבאי בכפר סבא סמוך לקברם של שי ודרור לבית משפחת וינברג ז"ל.
בבית החולים "ברזילי" נפרדו היום מד"ר הרלב וספדו לו: "משפחת ברזילי מרכינה ראש ומבכה בצער כבד ובתדהמה את מותו בטרם עת של ד"ר אבי הרלב (50), מנהל יחידת פוריות והפרייה חוץ גופית (IVF) במרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי.
ד"ר הרלב התבלט בברזילי כאדם אהוב עם לב רחב ואישיות כובשת שהרשים ונכנס ללב של כל מי שהכיר אותו – אנשי צוות ומטופלות כאחד. ד"ר הרלב נתן מכל ליבו ויכולותיו לעמיתיו ומטופלותיו, וכל מי שפגש בו לא יכול היה שלא להתפעם מקסמו האישי ומאישיותו.
ד"ר הרלב, סגן אלוף במילואים, הצטיין בתחומו ונחשב לעילוי, למוביל ולפורץ דרך: מומחה בעל שם בגניקולוגיה ופוריות, היה ממקימי החברה הבינלאומית לאיבודי הריון חוזרים, היה מעורב מאוד בתחומי המחקר, האקדמיה והכשרת מתמחים וסטודנטים, פרסם עשרות מאמרים מדעיים משמעותיים, היה מעורב בכתיבה ובעריכת ספרים רפואיים, והוביל את יחידת ההפרייה החוץ גופית בברזילי להישגים חסרי תקדים – הוא חנך במרכז הרפואי חידושים רבים, כמו תרומות ביצית, שימור פוריות, ובדיקות גנטיות לעוברים.
עובדי ברזילי המומים, כואבים ושולחים תנחומים חמים למשפחתו, למטופליו הרבים ולכל מכריו".