קבוצת בליליוס (אוטו-חן), היבואנית הבלעדית של ענקית האוטובוסים Xiamen Golden Dragon, הודיעה על פתיחתו של מרכז שירות חדש ומתקדם בבאר שבע באזור התעשייה עמק שרה.
ההשקעה בהקמת המרכז, שנפתח בחודש האחרון, עומדת על למעלה מ–10 מיליון שקל.
1 צפייה בגלריה
גולדן דרגון פותחת מרכז שירות בבאר שבע
גולדן דרגון פותחת מרכז שירות בבאר שבע
גולדן דרגון פותחת מרכז שירות בבאר שבע
(צילום: נועם זיו)
מוסך השירות החדש, הכולל כ-14 עמדות עבודה, יספק ללקוחות החברה בדרום שירותי דיאגנוסטיקה, טיפולים ואחזקה, חשמל, מיזוג, מכונאות, פחחות ועוד.
המרכז יטפל בכל דגמי גולדן - אוטובוסים עירוניים ובינעירוניים, תיירותיים, המונעים בדיזל, גז וחשמל.
קראו גם:
החברה הינה היחידה המייצגת בישראל את אחד מיצרני הסוללות הגדולים בעולם CATL וכן הנציגה הבלעדית של היצרנית INFYPOWER למטענים לרכב חשמלי.
"גודלן דרגון" הוא מותג האוטובוסים הנמכר ביותר בישראל בשנים האחרונות כשבכבישי הארץ ישנם למעלה מ-2,500 רכבים תוצרת החברה. על לקוחות גולדן דרגון נמנים חברות התחבורה הציבורית גלים, מטרופולין ודן בדרום, מועצות מקומיות ולקוחות פרטיים.
עם תחילת הפעלת מרכז השירות בבאר שבע, יפעלו בסך הכל 18 מרכזי שירות של גולדן דרגון בישראל באזורים: דרום, מרכז, ירושלים, שרון, חיפה והגליל. בקרוב עתידה החברה לפתוח מרכזי שירות נוספים, על מנת לטייב עוד יותר את איכות השירות ללקוחותיה.
מנכ"ל גולדן דרגון, דוד אוחנה מסר כי "אנו ממשיכים בהמשך פריסה של מרכזי שירות של גולדן דרגון ברחבי ישראל. ההשקעה העצומה של החברה במרכזי השירות נובעת מתפיסת השירות "ערך עליון". אנו מקפידים כי לקוחותינו יקבלו את מענה מקצועי, זמין ומיטבי כראוי למותג האוטובוסים הנמכר ביותר בישראל, ובפער גדול".
יצרנית האוטובוסים Xiamen Golden Dragon נוסדה בשנת 1992 והיא מיצרניות האוטובוסים המובילות בסין, עם כושר ייצור של כ-40,000 אוטובוסים בשנה. החברה החלה לייצא את האוטובוסים מתוצרתה בשנת 2003, וכיום הם משווקים בלמעלה מ-120 מדינות.
לחברה מספר רב של דגמים בעלי הנעה ידידותית לסביבה ובהם אוטובוסים מונעים בגז ואוטובוסים חשמליים מתקדמים וכן רכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות.
אוטובוסי Xiamen Golden Dragon מיובאים לישראל על ידי קבוצת בליליוס (אוטו-חן). המותג הגיע לישראל לראשונה בשנת 2012. קבוצת בליליוס משתפת פעולה עם היצרניות הישראליות "מרכבים" ו"הארגז" בפיתוח ובנייה של אוטובוסים המותאמים לשוק הישראלי, לדרישות משרד התחבורה וללקוחות המקומיים.