הפועל באר שבע בכדורסל פתח הערב (שבת) את הופעותיה במסגרת הליגה הבלקנית כשאירחה בהיכל הקונכיה את מכבי ראשון לציון שהפסידה באמצע השבוע להפועל ירושלים בבית ד' של המפעל. המאמן רמי הדר פתח בחמישייה עם אמיר בל, טארוויס ווריק, כיילב אגאדה, אריק גריפין וג'יימס בנקס.
אריק גריפין (משמאל) מול עידו פליישר. פתח טובאריק גריפין (משמאל) מול עידו פליישר. פתח טוב
אריק גריפין (משמאל) מול עידו פליישר. פתח טוב
(צילום: הרצל יוסף)
קראו גם:
אריק גריפין וג'יימס בנקס פתחו מצוין והובילו את המארחת ליתרון 5:6 אבל האורחת הגיבה עם ריצה של 0:6 בהובלת אייזיה טיילור ודריל מונרו עד שכיילב אגאדה צימק ל-15:14 חמש דקות לסיום הרבע הראשון. המאמן רמי הדר ספג עבירה טכנית ונתן ג'ורקוביץ' התעורר על מנת להשוות וכיילב אגאדה עם חמש נקודות רצופות וספנסר וייס עם שלשה על הבאזר הוריד את באר שבע ביתרון 22:28 בסיום הרבע הראשון.
נתן ג'ורקוביץ' (מימין). בקבוצה תולים בו תקוות רבותנתן ג'ורקוביץ' (מימין). בקבוצה תולים בו תקוות רבות
נתן ג'ורקוביץ' (מימין). לא מצדיק בינתיים את התקוות שתולים בו
(צילום: הרצל יוסף)
ספנסר וייס פתח את הרבע השני עם שלשה נוספת אבל אייזיה טיילור השאיר את הכתומים במשחק ודריל מונרו השווה אחרי ריצה של 0:9. כיילב אגאדה היה שוב במקום עם חמש נקודות רצופות החזיר את היתרון לאדומים. 31:36 חמש דקות למחצית. אמיר בל המשיך את היכולת המאכזבת שלו מהתקופה האחרונה כשהחטיא גם הטבעה ואקיל מיצ'ל עם סל ועבירה קבע 38:39.
כיילב אגאדה היה היחיד שקלע אצל האדומים והגיע ל-18 נקודות במחצית כשהשווה ל-42:42 אבל נועם דברת עם סל ועבירה קבע 42:45 למכבי ראשון לציון בהפסקה.
כיילב אגאדה (מימין). החזיק את הקבוצה במשחקכיילב אגאדה (מימין). החזיק את הקבוצה במשחק
כיילב אגאדה (מימין). החזיק את הקבוצה במשחק
(צילום: הרצל יוסף)
דריל מונרו פתח טוב מאוד את הרבע השלישי אבל ספנסר וייס וג'יימס בנקס החזיקו את באר שבע בתמונה וצימקו ל-55:51, אבל אייזיה טיילור דאג להגדיל את ההפרש. ווריק וגריפין עם ארבע החטאות רצופות מהקו וטיילור עם סל ועבירה קבעו 51:62 לאורחת שלוש דקות לסיום הרבע.
איזייה טיילור המשיך להוביל את ההתקפה של הכתומים עם חמש נקודות רצופות אבל דווקא עמית זיס וכיילב אגאדה שמרו על פער סביר ותום מעיין בשלשה חשובה צימק ל-60:69 בסיום הרבע השלישי.
נתן ג'ורקוביץ' לא מצדיק בינתיים את התקוות שתולים בו עם משחק חלש וגולן גוט הגדיל את ההפרש ל-60:73. ספסנר וייס הוריד את ההפרש ל-67:78 וטראוויס ווריק צימק ל-10, חמש דקות וחצי לסיום. דריל מונרו קלע אבל מוחמד אבו ערישה עם סל מטורף ועבירה צימק. מונרו, טיילור ומיצ'ל לא נתנו לבאר שבע להתקרב וקבעו 75:87 שלוש דקות לסיום.
אמיר בל (משמאל). לא בענייניםאמיר בל (משמאל). לא בעניינים
אמיר בל (משמאל) מול נועם דברת. לא בעניינים
(צילום: הרצל יוסף)
כיילב אגאדה הוריד לתשע בלבד, אבל גולן גוט דאג שבאר שבע תתקשה לחזור. אריק גריפין עם סל ועבירה קבע 92:83, אבל יותר מזה באר שבע כבר לא עשתה. בסיום: 85:96 למכבי ראשון לציון.
קלעו לבאר שבע: כיילב אגאדה 27 נקודות, ספנסר וייס 16 נקודות, ג'יימס בנקס (9 ריבאונדים) 15 נקודות, אריק גריפין 8 נקודות. ביום חמישי (21:00) תצא באר שבע למשחק חוץ מול מחזיקת הגביע, הפועל ירושלים.
פרסום ראשוני: 22:39 , 17.10.20