עם שני ניצחונות רצופים בליגה על חודה של נקודה, יצאה הערב קבוצת הכדורסל של הפועל באר שבע למשחק חוץ בהיכל ה'ארנה' מול הפועל ירושלים. רמי הדר פתח בחמישייה עם טי.ג'יי וויליאמס, עמית זיס, ספנסר וייס, דשון באטלר וסטיב זאק.
הפתיחה היתה שקולה מאוד. טי.ג'יי וויליאמס קלע את ארבע הנקודות הראשונות של באר שבע ושלשה של דשון באטלר העלתה את האורחת ליתרון של 6:7. טיישון תומאס ותמיר בלאט מצד אחד וספנסר וייס מצד שני הוסיפו נקודות עד ל-15:15 אבל חמש נקודות רצופות של וייס העלו את באר שבע ל-17:22.
עמית זיס (מימין) מול טיישון תומאס. ירושלים פתחה פער ברבע השני. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגהעמית זיס (מימין) מול טיישון תומאס. ירושלים פתחה פער ברבע השני. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה
עמית זיס (מימין) מול טיישון תומאס. ירושלים פתחה פער ברבע השני. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה
(עמית זיס (מימין) מול טיישון תומאס. ירושלים פתחה פער ברבע השני. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה)
ג'יימס פלדין עם חמש רצופות החזיר לשוויון ושתי קליעות עונשין שלו סגרו את הרבע ביתרון קל למקומיים, 27:29.
בפתיחת הרבע השני ג'ון פטרוסלי עוד קלע שלשה שצימקה את ההפרש לנקודה, אבל טרנטון לוקט וג'ייקובן בראון עם ריצה של 0:6 העלו את ירושלים ל-32:39 שש וחצי דקות למחצית. מנכ"ל הקבוצה, תומר ירון הורחק במהלך הרבע אחרי שניגש לשופטי המזכירות והעיר להם.
ג'ון פטרוסלי המשיך לשמור את האורחת בתמונה עם שלשה חשובה אבל נמרוד לוי ושלשה של תמיר בלאט העלו את מחזיקת הגביע ליתרון תשע, 39:48 שתי דקות למחצית מה שאילץ את רמי הדר לקחת פסק זמן אבל קליעות עונשין של ג'ייקובן בראון, ג'יימס פלדין ובר טימור קבעו 39:53 בריצה של 0:10 וסגרו את הרבע ביתרון 14 למקומיים.
ספנסר וייס (מימין) מול טרנטון לוקט. פתח את המשחק מצוין. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגהספנסר וייס (מימין) מול טרנטון לוקט. פתח את המשחק מצוין. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה
ספנסר וייס (מימין) מול טרנטון לוקט. פתח את המשחק מצוין. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה
(ספנסר וייס (מימין) מול טרנטון לוקט. פתח את המשחק מצוין. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה)
המחצית השנייה נפתחה בדיוק כמו שהסתיימה הראשונה עם חמש נקודות רצופות של ירושלים שחיסלו את הסיכויים של באר שבע עד שג'ון פטרוסלי וספנסר וייס הורידו ל-44:60. תמיר בלאט, סולימאן בריימו וטיישון תומאס קבעו 48:69, חמש דקות לסיום הרבע השלישי.
בר טימור הגדיל את ההפרש ל-23 ועם שלשה נוספת קבע 56:82, שתי דקות לסיום הרבע השלישי ובאר שבע פשוט התפרקה. ספנסר וייס וטי.ג'יי וויליאמס עוד צימקו אבל ג'ייקובן בראון עם שתיים מהקו קבע 62:85 בסיום הרבע השלישי.
הרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד וגם בו ג'ייקובן בראון, סולימאן בריימו וטיישון תומאס עשו ככל העולה על רוחם מול החבורה של רמי הדר. רק 12 נקודות קלעה האורחת ברבע האחרון שהסתיים ב-74:108 מוחץ לירושלים.
קלעו לבאר שבע: ספנסר וייס 21 נקודות, ג'ון פטרוסלי 20 נקודות, טי.ג'יי וויליאמס 16 נקודות.
ביום שבת (20:00) תצא הקבוצה של רמי הדר למשחק חוץ קשה נוסף מול הפועל חולון שהפסידה הערב להפועל אילת.