בצל המצב הביטחוני בדרום ולאחר שלושה הפסדים רצופים יצאה הערב (ראשון) הפועל באר שבע/ בני שמעון למשחק חוץ קשה אצל הפועל אילת שכבר הבטיחה את הביתיות בפלייאוף.
חנן קולמן (מימין) ביציע. חשש לשבר בכף הרגל אצל הקפטן. צילום: מאיר אוחיוןחנן קולמן (מימין) ביציע. חשש לשבר בכף הרגל אצל הקפטן. צילום: מאיר אוחיון
חנן קולמן (מימין) ביציע. חשש לשבר בכף הרגל אצל הקפטן. צילום: מאיר אוחיון
(חנן קולמן (מימין) ביציע. חשש לשבר בכף הרגל אצל הקפטן. צילום: מאיר אוחיון)
הקבוצה של רמי הדר שנאלצה להסתדר ללא טיילור ברון ורוברט רות'בארט הפצועים סבלה מהיעדרו של הקפטן חנן קולמן שלא התלבש למשחק בגלל חשש לשבר קטן בכף הרגל.
באר שבע/ בני שמעון פתחה ביתרון 0:4, אלייז'ה בראיינט השווה אבל טראוויס ווריק וג'אקים דונלדסון שמרו את היתרון אצל האורחת. ווריק בפתיחה מצוינת עם שבע נקודות והגנה טובה של האורחת קבע את תוצאת הרבע הראשון, 9:13 לבאר שבע/ בני שמעון שהציגה את הרבע ההגנתי הטוב ביותר שלה העונה.
רמי הדר. רוצה לצאת מהתקופה הרעה. צילום: יוסי דוס סנטוסרמי הדר. רוצה לצאת מהתקופה הרעה. צילום: יוסי דוס סנטוס
רמי הדר. רוצה לצאת מהתקופה הרעה. צילום: יוסי דוס סנטוס
(רמי הדר. רוצה לצאת מהתקופה הרעה. צילום: יוסי דוס סנטוס)
בראיינט צימק בפתיחת הרבע השני אבל ג'ורדן סווינג קבע 13:18 שבע דקות למחצית. אלייז'ה בראיינט הנהדר ורפי מנקו צימקו ל-21:20 ובורדיון קבע שוויון 22:22.
ג'ורדן סווינג שוב החזיר את היתרון לאורחת אבל עידן זלמנסון הפך את הקערה וקבע 25:28 לאילת בסיום המחצית הראשונה.
סולימאן בריימו (מימין) מול עמית זיס. אילת סגרה את המחצית ביתרון. צילום: יוסי דוס סנטוססולימאן בריימו (מימין) מול עמית זיס. אילת סגרה את המחצית ביתרון. צילום: יוסי דוס סנטוס
סולימאן בריימו (מימין) מול עמית זיס. אילת סגרה את המחצית ביתרון. צילום: יוסי דוס סנטוס
(סולימאן בריימו (מימין) מול עמית זיס. אילת סגרה את המחצית ביתרון. צילום: יוסי דוס סנטוס)
סוליאמן בריימו ואלייז'ה בראיינט פתחו נהדר את הרבע השלישי ואילת ברחה ל-25:32. קרון ג'ונסון המשיך במשחק המפוזר של האורחת ויהונתן שולדבראנד קבע 27:36, שש דקות לסיום הרבע השלישי.
באר שבע/ בני שמעון נתקעה בהתקפה ואילת בהובלתם של בורדיון וזלמנסון עם ריצה של 0:9 ברחה ל-17 הפרש, 30:47 שתי דקות לסיום הרבע. עמית גרשון עוד צימק ואילת סיימה את הרבע ביתרון 15, 34:49.
טאנר לייסנר (משמאל) מול שולדבראנד. רבע שלישי חלש של הקבוצה שלו. צילום: יוסי דוס סנטוסטאנר לייסנר (משמאל) מול שולדבראנד. רבע שלישי חלש של הקבוצה שלו. צילום: יוסי דוס סנטוס
טאנר לייסנר (משמאל) מול שולדבראנד. רבע שלישי חלש של הקבוצה שלו. צילום: יוסי דוס סנטוס
(טאנר לייסנר (משמאל) מול שולדבראנד. רבע שלישי חלש של הקבוצה שלו. צילום: יוסי דוס סנטוס)
ג'ורדן סווינג יצא בחמש עבירות וגם עמית זיס שקיבל דקות רבות סיים את המשחק כבר בתחילת הרבע האחרון ואילת פתחה את הרבע בריצה של 0:6 ולמעשה סיימה את המשחק. טראוויס ווריק עם חמש נקודות רצופות צימק ל-16 ועמית גרשון צימק ל-11, 48:59 אבל לא יותר מזה. בסיום: 52:64 לאילת.
קלעו לבאר שבע/ בני שמעון: טראוויס ווריק 15 נקודות, עמית גרשון 14 נקודות, ג'ורדן סווינג 11, ג'אקים דונלדסון 8 נקודות (15 ריבאונדים).
ביום ראשון הבא (19:05) תחזור העולה החדשה הביתה ותנסה לשבור רצף של ארבעה הפסדים רצופים במשחק ביתי מול עירוני נס ציונה.