אחרי התיקו מול מכבי תל אביב וכשהיא ראתה את מכבי חיפה מצמצמת פערים בקרב על המקום השני אירחה הערב (שני) הפועל באר שבע את הקבוצה של מרקו בלבול בקרב על מקום באירופה.
בן שהר (מימין) מול אטיין ריינן. הבלם הורחק אחרי עבירה על החלוץ. צילום: הרצל יוסףבן שהר (מימין) מול אטיין ריינן. הבלם הורחק אחרי עבירה על החלוץ. צילום: הרצל יוסף
בן שהר (מימין) מול אטיין ריינן. הבלם הורחק אחרי עבירה על החלוץ. צילום: הרצל יוסף
(בן שהר (מימין) מול אטיין ריינן. הבלם הורחק אחרי עבירה על החלוץ. צילום: הרצל יוסף)
ברק בכר הוציא מההרכב את הקפטן מאור מליקסון כשנייג'ל האסלביינק פותח במקומו. תומר יוספי הצעיר המשיך לקבל את הקרדיט בהרכב.
אחרי פתיחה הססנית מצד שני הצדדים, חנן ממן קיבל שתי הזדמנויות גדולות לכיבוש אבל לא מצא את המסגרת של גיא חיימוב.
אריק סאבו מורחק. השאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. צילום: הרצל יוסףאריק סאבו מורחק. השאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. צילום: הרצל יוסף
אריק סאבו מורחק. השאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. צילום: הרצל יוסף
(אריק סאבו מורחק. השאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. צילום: הרצל יוסף)
מנגד, עופרי ארד וירדן שועה לא הצליחו לתרגם את ההזדמנויות שלהם לשערים. בדקה ה-25 הפועל באר שבע נותרה בעשרה שחקנים אחרי שאריק סאבו הורחק באדום ישיר לאחר עבירה על ג'ורג' מנדז'ק.
ארבע דקות מאוחר יותר גם חיפה נותרה בעשרה שחקנים אחרי שאטיין ריינן ביצע עבירה על בן שהר תוך כדי מניעת הזדמנות ודאית להבקעת שער.
חנן ממן (מימין). ניסה את מזלו בפתיחה. צילום: הרצל יוסףחנן ממן (מימין). ניסה את מזלו בפתיחה. צילום: הרצל יוסף
חנן ממן (מימין). ניסה את מזלו בפתיחה. צילום: הרצל יוסף
(חנן ממן (מימין). ניסה את מזלו בפתיחה. צילום: הרצל יוסף)
ג'ורג' מנדז'ק הגיע להזדמנות מצוינת בתוך הרחבה אבל לויטה עצר אותו. תומר יוספי ניסה את מזלו אבל החטיא את המסגרת והתוצאה נשארה מאופסת עד המחצית.
בדקה ה-55 באר שבע היתה בטוחה שהיא עולה ליתרון. חנן ממן נגח היטב אבל חיימוב הדף לרגליו של בן שהר שכבש אבל לאחר שהשופט אלי חכמון בדק ב-var הוא פסל את השער בגלל נבדל.
בדקה ה-84 דווקא האורחת עלתה ליתרון. קארים פריי המצוין פרץ בצד ימין, התגבר על לואי טאהא ושון וייסמן כבש מתוך הרחבה. 0:1 למכבי חיפה וקבע את תוצאת הסיום.
בעקבות התוצאה שתי הקבוצות החליפו מקומות ובאר שבע ירדה למקום השלישי. ביום ראשון (20:30) תארח הפועל באר שבע את מכבי נתניה ותנסה לחזור למקום השני.