הרכז קרון ג׳ונסון (28, 1.85) חתם בהפועל באר שבע/ בני שמעון. ג׳ונסון הוא בוגר מכללת בלמונט שהעמיד בעונתו האחרונה במכללה ממוצעים של 14.2 נקודות ו-4.7 אסיסטים למשחק ואחרי שסיים את תקופת לימודיו עבר לשחק בליגה האוסטרלית, הגרמנית והצרפתית הראשונה.
קרון ג'ונסון (משמאל). צפוי לשחק מול הפועל ירושלים. צילום: EPAקרון ג'ונסון (משמאל). צפוי לשחק מול הפועל ירושלים. צילום: EPA
קרון ג'ונסון (משמאל). צפוי לשחק מול הפועל ירושלים. צילום: EPA
(קרון ג'ונסון (משמאל). צפוי לשחק מול הפועל ירושלים. צילום: EPA)
את העונה הנוכחית פתח ג'ונסון בפיסטויה מהליגה האיטלקית הראשונה וב-17 משחקים במדיה קלע 13.1 נקודות ומסר 3.9 אסיסטים בממוצע למשחק. ג'ונסון יגיע מחר לישראל, יצטרף לאימוני הקבוצה והוא עשוי ליטול חלק כבר במשחק הקרוב ביום רביעי הבא (21:00) מול הפועל ירושלים.
בתוך כך, סילאס מלסון צפוי לעזוב את הקבוצה כדי לפנות מקום להגעה של ג'ונסון. מלסון שאמנם פתח היטב את הקדנציה שלו במועדון כשחתם על חוזה לטווח קצר, לא הצליח להרשים במשחקים האחרונים והוא מועמד להצטרף לקלוז' מהליגה הרומנית.
סמאג'ה כריסטון. ימשיך בהליך השיקום. צילום: הרצל יוסףסמאג'ה כריסטון. ימשיך בהליך השיקום. צילום: הרצל יוסף
סמאג'ה כריסטון. ימשיך בהליך השיקום. צילום: הרצל יוסף
(סמאג'ה כריסטון. ימשיך בהליך השיקום. צילום: הרצל יוסף)
עדיין לא ברור מה יהיו ההשלכות להצטרפות הקרובה של ג'ונסון, להמשך דרכו במועדון של סמאג' כריסטון שלא מצליח להתאושש לחלוטין מהפציעה שלו. כריסטון ימשיך בהליך השיקום אותו הוא עובר בחודשיים האחרונים, אבל בקבוצה לא מעוניינים לשתף חמישה זרים העונה מתוך כוונה לקבל את המענק מהמנהלת ולכן ייתכן כי הרכז שפתח נהדר את העונה ונפצע לא ימשיך בסופו של דבר.
צפו בביצועיו של קרון ג'ונסון: