נייג'ל האסלביינק (מימין) מול אוראל דגני. באר שבע פתחה רע. צילום: עוז מועלםנייג'ל האסלביינק (מימין) מול אוראל דגני. באר שבע פתחה רע. צילום: עוז מועלם
נייג'ל האסלביינק (מימין) מול אוראל דגני. באר שבע פתחה רע. צילום: עוז מועלם
(נייג'ל האסלביינק (מימין) מול אוראל דגני. באר שבע פתחה רע. צילום: עוז מועלם)
אחרי ניצחון אחד בחמשת משחקי הליגה האחרונים ולאחר ההודעה של אלונה ברקת שהיא הולכת לפוליטיקה הארצית ומשאירה את הקבוצה בידיו של אסי רחמים יצאה הערב (שבת) הפועל באר שבע למשחק חוץ באצטדיון 'המושבה' מול הפועל תל אביב.
ברק בכר. הקבוצה שלו עברה שבוע סוער. צילום: עוז מועלםברק בכר. הקבוצה שלו עברה שבוע סוער. צילום: עוז מועלם
ברק בכר. הקבוצה שלו עברה שבוע סוער. צילום: עוז מועלם
(ברק בכר. הקבוצה שלו עברה שבוע סוער. צילום: עוז מועלם)
הקבוצה של ברק בכר משוועת לשלוש נקודות שיקדמו אותה לעבר הפלייאוף העליון פתחה עם אוהד לויטה בין הקורות ועם ניב זריהן ונייג'ל האסלביינק במקומו של בן שהר שפתח על הספסל ומליקסון הפצוע שלא נכלל בסגל.
כבר בעשר הדקות הראשונות ביצעה באר שבע שלוש טעויות גדולות בהגנה אבל ג'וזף גנדה ואחמד עאבד לא ניצלו אותם כדי לכבוש.
אוהדי הפועל באר שבע בשלט מקורי. נשארו אופטימיים. צילום: עוז מועלםאוהדי הפועל באר שבע בשלט מקורי. נשארו אופטימיים. צילום: עוז מועלם
אוהדי הפועל באר שבע בשלט מקורי. נשארו אופטימיים. צילום: עוז מועלם
(אוהדי הפועל באר שבע בשלט מקורי. נשארו אופטימיים. צילום: עוז מועלם)
נריוס ולאסקיס מצא את המשקוף של אוהד לויטה ומהעבר השני היה זה חנן ממן במבצע נהדר עקף שני שחקנים אבל נעצר אצל רובי לבקוביץ'.
בדקה ה-45 המארחת קיבלה פנדל שלא היה. השופט רועי ריינשרייבר שרק לעבירה של לואי טאהא על אחמד עאבד וקלאודמיר פריירה בעט את הפנדל פנימה. 0:1 להפועל תל אביב שזו היתה גם תוצאת המחצית.
קווין טאפוקו ואריק סאבו. לא מאמינים שהשופט שרק פנדל לחובתם. צילום: עוז מועלםקווין טאפוקו ואריק סאבו. לא מאמינים שהשופט שרק פנדל לחובתם. צילום: עוז מועלם
קווין טאפוקו ואריק סאבו. לא מאמינים שהשופט שרק פנדל לחובתם. צילום: עוז מועלם
(קווין טאפוקו ואריק סאבו. לא מאמינים שהשופט שרק פנדל לחובתם. צילום: עוז מועלם)
בדקה ה-53 גם באר שבע קיבלה פנדל אחרי שאוראל דגני דחף את בן שהר ברחבה. שהר בעט גרוע ורובי לבקוביץ' הימר על הפינה הנכונה והדף את הבעיטה שלו.
בן שהר הגיע לשני מצבים נוספים אבל בעיטה אחת שלו יצאה החוצה ונגיחה נוספת פגשה את המשקוף. עד לסיום לא הצליחה באר שבע להשוות והפסידה בפעם הרביעית בששת המחזורים האחרונים.
ביום שני הבא (18.2) תארח הפועל באר שבע שנשארה במקום השביעי עם 29 נקודות את בית"ר ירושלים לקרב ישיר נוסף על מקום בפלייאוף העליון.