בעוד מכבי חיפה מפרקת כל יריבה שמתייצבת מולה ממשיכים בהפועל באר־שבע לחפש את האיזון בין הקצב המצוין של צבירת הנקודות ואחוזי ההצלחה הגבוהים לבין היכולת על המגרש.
1 צפייה בגלריה
שחקני ב"ש חוגגים את הניצחון על בית"ר. נגד חדרה הייתה ירידה ברמה
שחקני ב"ש חוגגים את הניצחון על בית"ר. נגד חדרה הייתה ירידה ברמה
שחקני ב"ש חוגגים את הניצחון על בית"ר. נגד חדרה הייתה ירידה ברמה
(הרצל יוסף)
קראו גם:
באר־שבע גברה בליל ראשון השבוע 1:2 על הפועל חדרה, ושבה למקום הראשון, אבל היכולת שהציגה לא תואמת לאחוזי ההצלחה ולקצב צבירת הנקודות.
הליגה כבר אחרי המחזור ה־15, ובבאר־שבע יכולים לספור על כף יד אחת את המשחקים בהם הקבוצה הציגה משחק שוטף ומהנה.
בכל פעם שנראה כי באר־שבע בדרך להתקדמות אחרי משחק איכותי - מגיעה הנפילה.
באר־שבע הציגה את אחד ממשחקיה הטובים העונה בניצחון 1:3 על בית"ר ירושלים בליל רביעי שעבר ב"טרנר".
נראה היה שההרכב התאזן, וסגנון המשחק מתאים מאוד לשחקנים שבסגל. אלה הציגו יכולת טובה לאורך דקות רבות במשחק מול בית"ר, והתקבל הרושם שבאר־שבע בדרך הנכונה מבחינת המשחק הקבוצתי.
ארבעה ימים מאוחר יותר התמודדה באר־שבע במשחק חוץ מול הפועל חדרה, והקבוצה לא הצליחה להמשיך במגמת השיפור של המשחק הקבוצתי השוטף.
יש כאלה במועדון שטוענים כי קיימת אפשרות לייצר יציבות עם עלייה בפרמטרים של משחק שוטף, אבל בקרב אנשי המקצוע בקבוצה התחושה לאחר המשחק מול חדרה הייתה שצריך להתחזק בשני שחקנים משמעותיים: בקישור ובהתקפה, אם רוצים להעלות את רמת המשחק ולהישאר בתמונת המאבק על האליפות.
אנשי המקצוע במועדון, בראשות המנהל המקצועי אליניב ברדה והמאמן רוני לוי, פועלים בכיוון חיזוק, ונערכים לקראת פתיחת חלון ההעברות הקרוב.
במועדון סיפרו השבוע כי היו בקשר עם שחקן אפריקאי שמשחק בעמדה מספר 8, אבל נכון לימים אלה המשך ההתקשרות עמו הוקפא בשל עלויות גבוהות.
בקבוצה מאמינים שאם יימשך קצב צבירת הנקודות הנוכחי אך לא יהיה שיפור ביכולת, תיתן אלונה ברקת את האישור לצרף שחקן או שניים.