אחרי שני הפסדי ליגה רצופים בפתיחת העונה ניסתה היום (שישי) מ.כ. באר שבע להשיג ניצחון ליגה ראשון העונה כשאירחה את מ.כ. חולון באולם ברמות. הקבוצה של אבנר דרורי ששינתה את פניה בקיץ נראתה טוב יותר בפתיחת המשחק ובזכות יכולת טובה של דוראל בן סעדון נשארה בתמונה עם 7:7 אחרי 20 דקות.
דג'ורג'ה גולובוביץ' (במרכז) מול לנציאנו וקרויטורו. באר שבע ממשיכה להפסידדג'ורג'ה גולובוביץ' (במרכז) מול לנציאנו וקרויטורו. באר שבע ממשיכה להפסיד
דג'ורג'ה גולובוביץ' (במרכז) מול לנציאנו וקרויטורו. באר שבע ממשיכה להפסיד
(צילום: הרצל יוסף)
לידור פסו ואביעד בן זימן הוליכו את חולון ליתרון קטן ועמית רייניסברג קבע 8:11 אבל איליה סלאדיץ' עם מהלך מצוין צימק את התוצאה והוריד את באר שבע בפיגור של שער אחד בלבד במחצית, 10:11 לחולון.
קראו גם:
באר שבע קיוותה להמשיך את התנופה גם במחצית השנייה אבל זו הייתה חולון שיצאה מחדר ההלבשה בצורה טובה יותר. מירז האסליץ' הבוסני נעל את השער ובן זימן המשיך בתנופה בדרך ל-12:15. באר שבע לא מצאה את הרשת דקות ארוכות וחולון הגדילה את התוצאה וקבעה 13:20 אחרי 45 דקות.
דוראל בן סעדון. משחק טוב שלו לא עזרדוראל בן סעדון. משחק טוב שלו לא עזר
דוראל בן סעדון. משחק טוב שלו לא עזר
(צילום: הרצל יוסף)
ירדן פרנקו הצליח עוד לצמק אבל לא יותר מזה. בסיום: 21:27 לחולון ובאר שבע סופגת הפסד ליגה שלישי ברציפות. הקפטן עמית ויטקובסקי שנפצע במחצית הראשונה סובל ממתיחה במפשעה וייבדק בהמשך השבוע.
כבשו לבאר שבע: דוראל בן סעדון 8 שערים, ירדן פרנקו 4 שערים, איליה סלאדיץ' ודג'ורג'ה גולובוביץ' 3 שערים כ"א. ביום שישי הבא (15:00) תצא באר שבע לקרב תחתית קשה מול עירוני רחובות.
גם מכבי דימונה נותרה ללא נקודות אחרי המחזור השלישי אחרי הפסד חוץ 30:28 לנס ציונה. דימונה סופרת כבר 22 הפסדים רצופים (כולל העונה שעברה) בליגה. בשבוע הבא הקבוצה של קספר ביליץ' תהיה חופשית.
פרסום ראשוני: 16:09 , 20.11.20