חברת אביסרור משה ובניו ממשיכה לתת חסות לקבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע גם לעונת המשחקים הקרובה. בהמשך לשותפות שקיימת כבר למעלה משני עשורים, ההסכם שנחתם הבוקר בין מנכ"ל החברה אלי אביסרור לבין הנהלת הקבוצה, ממשיך שותפות ארוכת שנים בין חברת הבנייה לקבוצת הכדורגל. במסגרת החסות שם החברה יופיע על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה.
אסי רחמים עם משפחת אביסרור. ממשיכים ביחדאסי רחמים עם משפחת אביסרור. ממשיכים ביחד
אסי רחמים עם משפחת אביסרור. ממשיכים ביחד
(צילום: יחסי ציבור)
קראו גם:
אלי אביסרור מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו, ציין: "אנו שמחים להמשיך את הקשר הקרוב שלנו עם קבוצת הפועל באר שבע ומאחלים לה בהצלחה בעונת המשחקים הקרובה. מועדון הכדורגל הפך להיות חלק בלתי נפרד מפעילות החברה, ואנו גאים להיות חלק מהקבוצה הנפלאה הזאת מתחילת דרכה המקצועית. אנו רואים בעיר באר שבע כבית שלנו ולכן אנו תורמים רבות לעיר, והחסות לקבוצת הכדורגל היא חלק מזה, היא נובעת מהרצון לתרום לקהילה ולקדם את הספורט בעיר כאוהדים וכתושבי באר שבע".

אלי אביסרור אלי אביסרור
אלי אביסרור. ממשיך לתמוך במועדון
(צילום: הרצל יוסף)
יו"ר הפועל באר שבע, איתי בן זאב הוסיף: "אני מברך על הקשר המצוין בינינו לבין משפחת אביסרור וגאה שבמיוחד בתקופה זו מלווים אותנו אנשים טובים שצועדים איתנו בדרך המשותפת. המשך החסות מלמד על יציבות ושותפות אמיתית וטובה, שאני מקווה שילוו אותנו עוד שנים רבות".