התקבלו היתרי הבניה הסופיים לפרויקט 'באר שבע טאצ''. עם קבלתם אמורים היזמים למסור את הדירות הראשונות בפרויקט הראשון בשכונת פארק נחל בעוד 24 חודשים.
לפני חודשיים התקבל היתר חפירה לפרויקט והדחפורים עלו על הקרקע. מאז נמשכות במרץ עבודות הדיפון והחפירה בכל המגרשים של באר שבע טאצ' ואף הסתיימה בנית חלק מהמרתפים.
הדמייה של שכונת פארק הנחל | צילום: יח"צהדמייה של שכונת פארק הנחל | צילום: יח"צ
הדמייה של שכונת פארק הנחל | צילום: יח"צ
(הדמייה של שכונת פארק הנחל | צילום: יח"צ)
פרויקט באר שבע טאצ' מקיף 31 בניינים בני 3 עד 8 קומות עם טיפוסי דירות שונים ומגוונים המתאימים לכל סוגי המשפחות. נוסף ל- 800 יחידות הדיור מקיף הפרויקט כ-4000 מ"ר מסחר.
לאור ביקושים גבוהים של משפרי דיור מבאר שבע והאזור יצאו בפרויקט במבצע במסגרתו יוכלו הרוכשים לקחת הלוואת גישור על מנת שיוכלו למכור את דירתם במהלך השנתיים הקרובות בלי לחץ.
קברניטי הפרויקט בבאר שבע מציעים לרוכשים לשלם מקדמה של כ-15 אחוז בלבד בעת מעמד חתימת החוזה ואת יתרת הסכום לקראת האכלוס.
ישי רוט, סמנכ"ל השיווק בחברת 'שובל מתחמי מגורים' המשמשת גם הקבלן המבצע של הפרויקט ושותפה לפרויקט יחד עם החברות סלעית וטובולסקי: "לקחנו על עצמנו בשמחה את האחריות להיות הפרויקט שמסמן את הפיכתה של באר שבע למטרופולין ואנו מחויבים לסטנדרט בניה גבוה ואיכותי. בעוד שנתיים שכונת פארק הנחל תהיה הפנינה של הנגב ותהיה לה השפעה עצומה על באר שבע וסביבתה מבחינת תעסוקה, חינוך ותרבות".