פרויקט נדל"ני חדש בנתיבות. מדובר בפרויקט "צרפתי על הנחל" בשכונת נווה שרון בעיר, שיוצג ביום שני הקרוב בפני הזוכים בתכנית 'מחיר למשתכן' בכנס מיוחד שיתקיים באחוזת דניאל בנתיבות.
פרויקט 'צרפתי על הנחל" של קבוצת רמי צרפתי כולל 363 יחידות דיור בעשרה בנייני מגורים בני תשע קומות בכל בניין. הפרויקט משתרע על שטח של כ־20 דונם. 60 אחוז מהדירות בפרויקט מיועדות לזכאים ו־40 אחוז מהדירות מיועדות לשוק החופשי. תמהיל הדירות כולל דירות בנות שלושה עד שישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.
הדמיה של הפרויקט "צרפתי על הנחל"הדמיה של הפרויקט "צרפתי על הנחל"
הדמיה של הפרויקט "צרפתי על הנחל"
(רועי מור)
במסגרת מכירת הדירות לזכאי התוכנית 'מחיר למשתכן' יימכרו דירות בנות שלושה עד חמישה חדרים. דירת שלושה חדרים תימכר בכ־600 אלף שקל, דירת ארבעה חדרים תימכר בכ־700 אלף שקל ודירת חמישה חדרים תימכר בכ־800 אלף שקל.
לדברי רמי צרפתי, מנכ"ל ובעלים של 'קבוצת רמי צרפתי', "הקבוצה שלנו בנתה ובונה פרויקטים במסגרת התוכנית בראשון לציון, מודיעין ונתיבות. בניגוד למרכז הארץ, בפריפריה סיכויי הזכייה בפרויקטים הללו עומדים על כמעט 100 אחוז. בנתיבות מדובר על הטבה של כ־300 אלף שקל, כאשר משווים את מחיר הדירות בפרויקט למחיר השוק, ולכן הם מהווים סוג של זכייה בפיס עבור תושבי המקום".
שכונת נווה שרון ממוקמת בחלקה הצפון מערבי של נתיבות ליד הכניסה לעיר מכביש 25 ובסמוך לנחל בוהו. השכונה תכלול כ־2,600 יחידות דיור על פני 1,280 דונם וכ־530 יחידות דיור צמודות קרקע. תכנית הקמת השכונה החדשה כוללת גם כ־35 אלף מ"ר למסחר ותעסוקה ושטחים ציבוריים בהיקף של כ־50 אלף מ"ר. כמו כן מתוכנן לקום בה גם פארק נחל בוהו בשטח של 900 דונם.

פרסום ראשוני: 10:31 , 23.02.20