באר שבע נפרדת: משה אביסרור, מגדולי הקבלנים בישראל ובעל חברת הבנייה "אביסרור", הלך היום (שישי) לעולמו. אביסרור, בן 86 במותו, הותיר אחריו אישה, ילדים, נכדים ונינים ומורשת ענפה של בניה בבאר שבע ובכל הארץ.
2 צפייה בגלריה
משה אביסרור ובנו אלי
משה אביסרור ובנו אלי
משה אביסרור ובנו אלי
(צילום: הרצל יוסף)
חבר מועצת עיריית באר שבע, הקבלן יוסי דלויה שהיה חברו הקרוב של המנוח, קיבל בצער רב את הידיעה על מותו, וספד לו במילים חמות: "איש של אהבה נתינה וחסר, איש עם המון זכויות, מראשוני הקבלנים בנגב ומבין עשר החברות הגדולות בארץ, גידל וחינך תלמידים, עשה בר מצוות ואירועים למי שידו לא היתה משגת, אבדה גדולה".
גם ארגון הקבלנים בנגב ספדו לאביסרור ומסרו כי, "איש רב פעלים, רב קבלן מבוני הארץ, נשיא כבוד של ארגון הקבלנים בנגב. משתתפים בצערו של אלי אביסרור (בנו של משה) יו"ר ארגון הקבלנים וממלא מקום נשיא בוני הארץ ובצערם של כל משפחת אביסרור".
2 צפייה בגלריה
משה אביסרור ז"ל
משה אביסרור ז"ל
משה אביסרור ז"ל
(צילום: הרצל יוסף)
בשנת 1978 ייסד משה אביסרור את חברת הבנייה 'אביסרור משה ובניו', שצמחה בהדרגה כחברה משפחתית והיום מובילה בחזית הבינוי בישראל. החברה העמיקה את חותמה בבניה בפריסה בכל הארץ, תוך עבודה מקצועית ושאיפה לשלמות, ומקורבי המשפחה מספרים כי, "משה אביסרור הקים את החברה מתוך רצון להנחיל לילדיו את האהבה לבניית הארץ. משה הוא ציוני נלהב, אוהב את המדינה וכל חזונו הוא לבנות ולבסס את מעמדה".
הלווייתו של משה אביסרור ז"ל תתקיים היום (שישי) בשעה 14:30 בבית העלמין בירוחם.