לקראת צום כיפור, הדיירת מעוררת המחלוקת והדוגמנית דיאן שוורץ, מפרסמת פוסט חרטה בעמוד האינסטגרם האישי שלה ומבקשת סליחה מהצופים. "לא פעם שואלים אותי 'למה לא ביקשת סליחה'", היא כותבת, "אני מנסה להסביר שברגע שאת יוצאת אחרי 55 יום בבית סגור, את כל כך בהלם ולא מבינה על מה צריך. כי את בטוחה שעקרונית אני וחברים שלי לבית ביקשנו הרבה סליחות בתוך הבית אחרי כל ריב. ואז את מבינה שיש צופים שנפגעו מסיטואציות. אז את מתנצלת בפניהם ומרגיש שזה לא מספיק.
2 צפייה בגלריה
דיאן שוורץ
דיאן שוורץ
שוורץ מביעה חרטה
(צילום: אינסטגרם דיאן שוורץ)

"אומרים לך שעשית את זה צנוע וקטן מדיי והיית צריכה לצעוק את זה בטלוויזיה. ועובר עוד יום בחוץ. ועוד יום. ואז במרחק של כמעט חודשיים מאז הבית ההוא. את יוצאת למסע חדש עם עצמך. מין חשבון נפש. כל יום שעובר מתחדדים בך עוד ועוד דברים שקרו ושודרו על המסך. זה מסע של הבנה, של טיפול. של התבגרות מהירה בעל כורחך.
"לפעמים אנשים אומרים סליחה כדי להמשיך הלאה בלי באמת לקחת אחריות. למדתי בחודשיים האחרונים (ואני עדיין לומדת) שכדי לקחת אחריות אמיתית צריך זמן. לחקור, להסתכל, להבין מה היה ומה יכולתי לעשות אחרת או לא. אז ממקום קצת יותר נקי, יותר מטופל. אני אומרת סליחה. על מה שראיתם ולא ראיתם".

2 צפייה בגלריה
דיאן שוורץ
דיאן שוורץ
שוורץ. המודחת השישית שעוררה סערה
(צילום מסך האח הגדול רשת 13)

בסיום היא כותבת: "התהליך שלי לא מסתיים פה, הוא רק התחיל. מה זה חודשיים לעומת חיים שלמים? שנה חדשה, הזדמנות חדשה, דרך חדשה. ורגע לפני שיום הכיפורים נכנס - גמר חתימה טובה לכולנו!".
דיאן שוורץ, הדיירת השישית שהודחה מבית האח הגדול, עוררה סערה לא קטנה בימים בהם שהתה בבית ואף במשך ימים ירדה למתחרת ושמרה על שתיקה. היא הואשמה בבריונות, אלימות מילולית והסתכסכה עם רבים מהדיירים, ביניהם גם בר כהן. בעקבות הדברים שאמרה בתכנית שתי חברות אופנה שקלו מחדש את העסקתה.