משתתפי נבחרת המילואים של ישראל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)משתתפי נבחרת המילואים של ישראל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)
משתתפי נבחרת המילואים של ישראל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)
(משתתפי נבחרת המילואים של ישראל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19))
יש מי שנהנה מ־15 דקות התהילה ויש מי שנהנה הרבה יותר. דוד פורטל (בשבילנו חבר מועצת עיריית אופקים) וכוכב הריאליטי "לאהוב את אנה" ממשיך לככב על המסך שלנו וזוכה להצלחה.
בשבוע שעבר עלתה בערוץ 'ספורט 5' סדרת דוקו-ריאליטי שכל כולה הצדעה למערך המילואים של צה"ל, ובין המשתתפים גם פורטל שמתאמן אצל שלמה שרף האגדי כשלצדו פרשנית הספורט שרון פרי. אז אם חשבתם שהוא (וגם היא) לא בכושר, טעיתם. הצמד עם ידיים קשורות העפיל למקום הראשון (2:32) אחרי ריצה, טיפוס ושאר משימות של שיווי משקל, וגבר על הצמדים האחרים.
אז כן, פורטל הוא מ"פ במילואים בדרגת רב סרן, מקדיש את כל כולו לפלוגה, עושה מילואים ומחבק חזק את החיילים שלו. וכמו שהוא הצהיר "חיי המילואים נוכחים בחיינו בכל יום, זו נטו שליחות והתנדבות", ופירגן לחיילים שלו כשנשאל על ידי המראיין מודי בר־און על ההווי הפלוגתי.
הפלוגה של דוד פורטל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)הפלוגה של דוד פורטל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)
הפלוגה של דוד פורטל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19)
(הפלוגה של דוד פורטל. צילום: דובר צה"ל (גיליון 19.04.19))
לפני שידור הפרק הראשון כתב פורטל בעמוד הפייסבוק שלו: "בין העיסוקים בחיי יש שני תחומים שקודם כל הלב מדבר, לנשמה יש זכות ראשונים ולרגש יש תמיד מקום של כבוד. צה״ל וספורט. שני אלמנטים בחיים שתמיד מעירים את הילד הנצחי שבי, את כל הרגשות כולם, לשניהם אני מסור אין קץ ולשניהם מפעמת בתוכי אהבת נפש. ׳נבחרת המילואים של ישראל׳ תפציע במופע בכורה על הבימה המטורפת של אולפן ליגת האלופות. אני והמשוגעים שלי מהפלוגה נריץ דאחקות עם מודי והחבר׳ה ונרים בכל הכוח לאנשים הכי מדהימים בישראל; המילואימניקים של צה״ל".
מה יהיה בפרקים הבאים? תצטרכו לעקוב. אם הוא ייבחר לקפטן של הנבחרת הוא יזכה בחבילת נופש זוגית וכרטיס למשחק של ליגת האלופות. עד אז הוא יכול להתאמן ולטפס למרחקים, ומי יודע, אולי מסלול הטיפוס הבא יהיה בפוליטיקה?