שיר אלון. צילום פרטישיר אלון. צילום פרטי
שיר אלון. צילום פרטי
(שיר אלון. צילום פרטי)
מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך? "לאחר השחרור מהצבא הלכתי לעבוד בבזק און-ליין במוקד שירות. הקטע הזה של האחראי משמרת שמודד לך זמנים לשיחה והפסקה כאילו מדובר באולימפיאדה פחות התאים לי. אחרי שבועיים כבר לא הייתי שם".
מה התספורת הכי גרועה שהייתה לך אי פעם? "בגיל 18 החלטתי שלא מתאים לי יותר שיער שחור והחלטתי להפוך לבלונדינית. עשיתי כמה פסים בשיער והבנתי שזה ממש לא בשבילי".
מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל? "'מתכון לעוגיות בריאות'. אני מתאמנת בחדר כושר ומשתדלת לשמור על הגיזרה. ניסיתי להכין עוגיות בריאותיות, אבל היכולות שלי במטבח הן מהגרועות ביותר, אז פשוט התייאשתי ולא הכנתי כלום".
את מי היית מזמינה לארוחת החלומות שלך (לא כולל משפחה)? "כריס ג'ינר, אמא של קים קרדישיאן. מעניין אותי לשמוע ממנה איך מתנהלת אם למשפחה שהחשיפה וההצצה לחיים שלהם היא מטורפת. איך היא מוצאת את האיזון בין המעמד שלה כאמא לבין להיות 'סלב'. היא צריכה להיות מצד אחד מאוד 'לביאה' ולהגן על הבית שלה, ומצד שני רמת הפרסום שלהם היא משהו שמאוד קשה להסביר במונחים ישראלים, וזה הניגוד המוחלט לכך".
View this post on InstagramA post shared by Shir Alon (@shiralon06) on Apr 19, 2016 at 8:12am PDT
View this post on InstagramA post shared by Shir Alon (@shiralon06) on Mar 23, 2018 at 5:51am PDT
אם הייתה לך מכונת זמן, לאן היית חוזרת? "שנות ה-60. בימים שבהם אמא שלי, לוסי, הייתה צעירה. היא מספרת לנו המון על הילדות שלה באותה תקופה, ונשמע שהילדות שלהם הייתה פשוטה, תמימה ומרתקת. החיים אז לא היו קלים, ולמרות זאת הם הצליחו למצוא את ההנאה מכל מיני דברים שהדור של היום בכלל לא מודע אליהם".
איזה שיר גורם לך להיכנס לאנרגיות? "באמת שאין משהו ספציפי, אבל הקו שלי הוא מוזיקה שקשורה לדת ואמונה, ובעיקר בשעות הבוקר. זה סוג של 'תפילה' שאנחנו מודים לה' על הטוב שהוא עושה איתנו. לפעמים הדברים האלו נראים כל כך מובנים מאליהם, שאנחנו קצת שוכחים להודות לו, ושם בדיוק מגיעים השירים האלה".
ברשתות החברתיות, אחרי מי היית ממליצה לנו לעקוב? "אני עוקבת אחרי דף בפייסבוק ובאינסטגרם שנקרא 'שירי מיקה'. בחורה בשם מיקה שאול שכותבת על תובנות מהחיים. כל מה שהיא כותבת כל כך מדוייק ונכון, ואתה יכול להרגיש כאילו שזה נכתב עליך. ממליצה בחום לעקוב ולקבל השראה".
מה הבגד המועדף עליך ליציאה? "סגנון קלאסי. אני אוהבת מאוד את המראה המחוייט. מבחינתי, ללבוש בכל יום ג'קט ומכנסיים אלגנטיים. חבל שמזג האוויר בארץ לא מאפשר את זה".
View this post on InstagramA post shared by Shir Alon (@shiralon06) on Mar 16, 2018 at 6:51am PDT
View this post on InstagramA post shared by Shir Alon (@shiralon06) on Jan 23, 2018 at 5:28am PST
מה הרגע הכי מביך שהיה לך בחיים? "לפני כמה שנים עבדתי בחדר הכושר 'ספייס'. התחלתי ממש כשהמקום נפתח וההתנהלות שלנו הייתה מול מנהל הרשת באופן ישיר. באחד הימים הוא הגיע לסניף שלנו וביקש ממני להטעין את הפלאפון שלו ולשמור עליו לכמה דקות. עם המזל שלי, לשניה אחת סובבתי את הראש ומישהו הרים את המכשיר. קשה להסביר במילים את רמת המבוכה שהייתה לי באותו הרגע, אבל לקח לי הרבה זמן להתאושש מזה".
מה מפחיד אותך? "סרטי אימה. פשוט מחריד בעיניי. אני בחורה כזאת שנוטה להפליג עם הדמיונות שלה למחוזות רחוקים. אם אני רואה סרט אימה, אני מסוגלת לחשוב שהדברים בסרט באמת עלולים לקרות לי".
איזה כישרון או יכולת היית רוצה שיהיה לך? "שירה. נכון, אומנם השם שלי שיר, אבל ההורים שלי פספסו בענק עם היכולות הווקאליות שלי. אפילו כשמתנגן לי שיר בראש אני מצליחה לזייף".
דבר אחד שהיית לוקחת איתך לאי בודד? "ענבל אחותי. היא האדם הכי שליו ורגוע שאני מכירה בעולם. הכל אצלה ורוד בחיים. להיות עם אדם כזה באי בודד זה השילוב המנצח".
מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? "כריזמטיות. עוד לפני שמדברים, אפשר לדעת האם עומד מולך אדם מרתק ששווה לפתח איתו שיחה".
אמונה טפלה שאת מאמינה בה? "לדפוק על משהו כששומעים משהו רע. אני לא יודעת מה עומד מאחורי הדבר הזה, אבל אני עושה את זה כאקט סמלי לסלק משהו רע ששמעתי, שלא יידבק בי המזל הרע".
לאיזו סדנה או טיפול היית נרשמת? "העצמה נשית. נשים שמעבירות הרצאות כאלו הן מעוררות השראה בעיניי. הן מספרות דברים מתוך חוויה אישית שלרוב מחזירה אותן לימים שלא היו הכי פשוטים או קלים. לנבור בעבר שלך בצורה כזו, זה לא משהו שהוא כל כך פשוט. אז לקחת את זה למקום שבו אתה עוזר לאחר, הייתי רוצה להיות חלק מהסדנה הזו".
מה יהיה כתוב על המצבה שלך? "תן חיוך- הכל לטובה".
View this post on InstagramA post shared by Shir Alon (@shiralon06) on Jul 11, 2018 at 2:29am PDT
בא לך להשתתף במדור? ליצירת קשר ניתן לשלוח דוא"ל לכתובת mynetbeersheva@gmail.com