רגע אחרי סגירת רשימות המועמדים למועצה, אנחנו מביאים לכם את האנשים שהולכים לשתף פעולה עם המועמד לראשות עיריית באר שבע, משה ינאי.
עינב דהן וגיא לוי. ברשימה של משה ינאי. צילומים: יהלי צלמים ופרטיעינב דהן וגיא לוי. ברשימה של משה ינאי. צילומים: יהלי צלמים ופרטי
עינב דהן וגיא לוי. ברשימה של משה ינאי. צילומים: יהלי צלמים ופרטי
(עינב דהן וגיא לוי. ברשימה של משה ינאי. צילומים: יהלי צלמים ופרטי)
ברשימת "אור" הוצבו האנשים הבאים, כאשר במקום השני, אחרי ינאי, שובץ איש השיווק ולשעבר דוברו של ח"כ אמיר אוחנה, גיא לוי. במקום השלישי עו"ד עינב דהן, במקום הרביעי איש החינוך וכלכלה, אלי אוחיון ואחריו במקום החמישי רו"ח רמי רחמים.
את המקום השישי תופס גימלאי - נחום מימון. במקום השביעי אלי קצב, לשעבר יו"ר ועד במפעל חרסה. במקום השמיני נציג הצעירים גרישה פיינברג, במקום התשיעי עובד כי"ל יריב חווה, ובמקום העשירי ד"ר לאון טרוסטיאנצקי ממגמת פיקוח חשמל ואלקטרוניקה במחוז דרום של משרד החינוך.
את עיקר תשומת הלב תופסת מי שהוגדרה במטה כ"חוד החנית" של הרשימה, עו"ד עינב דהן. דהן, מגשרת מוסמכת העוסקת בתחום דיני הנזיקין, היא חברה מרכזית בקהילת חובשי הכיפות הסרוגות בבאר שבע.
ינאי פגש אותה די במקרה, היה זה בעת אירוע משמח של חברים משותפים. "גיליתי בחורה חריפה, מלאת אנרגיה, בעלת מוטיבציה, יושרה וערכים נדירים במחוזותינו" אומר ינאי, ומגלה: "ככל שקרב מועד הבחירות היה ברור לי שאני רוצה אותה בנבחרת שלי ובמקום גבוה וריאלי".