חברת פרץ בוני הנגב, המפעילה את קניון פרץ סנטר באר שבע, מדווחת על שוכרים חדשים במרכז המסחרי – רשתות ועסקים מובילים מתחומי המזון וההסעדה, הבריאות והכושר.
1 צפייה בגלריה
פרץ סנטר בבאר שבע
פרץ סנטר בבאר שבע
פרץ סנטר בבאר שבע
(צילום: יח"צ)

קופת חולים כללית שכרה שטח של כ-310 מ"ר; מסעדת פיצה רומא שכרה 62 מ"ר; ורשת הפילאטיס של ליאור פלג פתחה סטודיו לפילאטיס בשטח 114 מ"ר.
מתחם פרץ סנטר באר שבע משתרע על שטח כולל של כ-5,000 מ"ר, עם כ-100 מקומות חנייה ושטח מושכר של כ-2,400 מ"ר. המתחם מכיל את הרשתות והעסקים המובילים ובו ניתן למצוא את קופת חולים מכבי; שופרסל אקספרס, מסעדת המקסיקני, מאפיית הראשונים, פיצה רומא, זול סטוק, פילאטיס ליאור פלג ועוד. בקרוב יותקנו לרווחת הלקוחות עמדות מהירות לטעינת רכבים חשמליים.

קראו גם:

הקניון ממוקם בתפר שבין שכונות היוקרה פלח 5 ופלח 7 בבאר שבע, ובחלקה בדרומי של שכונת נווה זאב בעיר – הנחשבת לאחת השכונות הטובות בבאר שבע. שכונות אלה מאופיינות באוכלוסיה חזקה ואיכותית, והן כוללות מתחמי מגורים של צמודי קרקע, וילות וקוטג'ים, לצד בנייה רוויה בשלל פרויקטים שנבנו בשנים האחרונות.
השכונות מרוחקות ממרכז העיר, ומשכך קניון פרץ סנטר באר שבע מהווה עבורן את מוקד הבילוי והמסחר המרכזי. האזור מונה כיום כ-1,000 בתי אב ואמור להכפיל עצמו בשנים הקרובות עד לכ-12 אלף תושבים.