צילום: דני גולן, יח"צצילום: דני גולן, יח"צ
צילום: דני גולן, יח"צ
(צילום: דני גולן, יח"צ)
רשת ההמבורגרים "יומנגס - Humongous" של האחים טל וגל בכר, פותחת בימים אלה (החל מה-23.12) סניף ראשון בבאר שבע. הסניף החדש, בו הושקעו כ-4 מיליון שקלים, יהיה החמישי של הרשת שהוקמה בשנת 2010.
"יומנגס" מוכרת בקרב חובבי הבשר וההמבורגרים בישראל כמוסד שהביא עימו בשורה של המבורגרים "מושחתים" ו"מוגזמים", שלקחו את קציצת ההמבורגר והפכו אותה למאכל גורמה במחיר נגיש לכל אדם.
בסניף החדש הקפידו לשמור על הקו העיצובי הייחודי שמאפיין את הרשת כולה: גרפיטי על הקירות בציורים מלאי אנרגיות, גלגלי שיניים ענקיים, צינורות גדולים חשופים ועוד וכן ברזי הבירה שמאופיינים אף הם עם הרשת, חשופים לכל ומגיעים לברז בצינורות ענק.
הבחירה לפתוח סניף חמישי בבאר שבע היא חלק מהקו המנחה של הרשת שמעודד פתיחת מסעדות בפריפריה, והוא מצטרף לארבעת הסניפים האחרים של הרשת ברופין, כפר סבא, גבעת ברנר ונשר.
האחים טל וגל בכר, הקימו את סניף 'יומנגס – Humongous' הראשון בשנת 2010 ומאז שינו את שוק ההמבורגרים בישראל באמצעות חווית בילוי ייחודית, מקורית ומושקעת וזו שמובילה את שוק ההמבורגר בישראל.
הרשת יצרה לעצמה לאורך השנים קהילת חברים/מעריצים נאמנה ושותפה לדרך של המוסד הקולינרי החוויתי- "השמנמן המתמיד". תואר זה הופך את הלקוח לשותף המעורב בפעילויות השיווקיות והקולינריות של הרשת, ואף מאפשר לו להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולקבוע אילו מנות ייכנסו לתפריט ואילו יישארו מחוצה לו.