קבוצת הנוער של הפועל 'השלושה' באר שבע רצתה הערב (שלישי) לרשום הישג משמעותי בעונה הנוכחית כשהתמודדה בחצי גמר גביע המדינה מול הפועל תל אביב באצטדיון רמת גן. הקבוצה של קרלוס סאנצ'ס הספרדי שעברה בדרך לשלב הנוכחי קבוצות מהליגות הנמוכות נתקלה ביריבה איכותית בדמות חניכיו של אורי אוזן.
עבדאללה אבו עבד. הקבוצה שלו הודחה בחצי הגמר. צילום: הרצל יוסףעבדאללה אבו עבד. הקבוצה שלו הודחה בחצי הגמר. צילום: הרצל יוסף
עבדאללה אבו עבד. הקבוצה שלו הודחה בחצי הגמר. צילום: הרצל יוסף
(עבדאללה אבו עבד. הקבוצה שלו הודחה בחצי הגמר. צילום: הרצל יוסף)
תומר יוספי שנמנה על הסגל של הקבוצה הבוגרת ואף פתח בהרכב בתקופה האחרונה ירד לחזק את קבוצת הנוער ופתח בהרכב. הבעלים, אלונה ברקת והמאמן ברק בכר התיישבו ביציע כדי לעקוב מקרוב אחר דור העתיד של המועדון.
אחרי מחצית ראשונה ללא שערים, באר שבע עלתה ליתרון בדקה ה-52. תומר יוספי הגביהה כדור חופשי שהורחק לא טוב על ידי ההגנה של היריבה ויגיל אוחנה כבש מקרוב. ארבע דקות מאוחר יותר, טעות בהגנה של באר שבע אפשרה ליוסוף עבדול נג'יב להשוות אחרי כדור קרן.
שתי הקבוצות לא הצליחו להבקיע עד הסיום והמשחק נכנס להארכה שם הפועל תל אביב היתה טובה יותר אבל לא הצליחה לכבוש והמפגש הזה הוכרע בפנדלים. ניר איצקוביץ' החטיא את הפנדל הבודד בדו קרב בעוד שחקני הפועל תל אביב כבשו את כל החמישה שלהם, ניצחו 3:5 ועלו לגמר.