מאור מליקסון (מימין) מול מאור קנדיל. מחצית ראשונה חלשה של באר שבע. צילום: עוז מועלםמאור מליקסון (מימין) מול מאור קנדיל. מחצית ראשונה חלשה של באר שבע. צילום: עוז מועלם
מאור מליקסון (מימין) מול מאור קנדיל. מחצית ראשונה חלשה של באר שבע. צילום: עוז מועלם
(מאור מליקסון (מימין) מול מאור קנדיל. מחצית ראשונה חלשה של באר שבע. צילום: עוז מועלם)
עם שישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה ואחרי הניצחון על בני יהודה שביסס אותה במקום השני רצתה הערב (שני) הפועל באר שבע להמשיך במומנטום כשהתארחה אצל מכבי תל אביב. בשנים האחרונות המשחק הזה זכה לתואר 'משחק העונה', אך אחרי שהצהובים כבר הבטיחו את האליפות לבאר שבע נשאר להציל את הכבוד.
תומר יוספי (מימין) מול עומר אצילי. הקשר הצעיר פתח בהרכב. צילום: עוז מועלםתומר יוספי (מימין) מול עומר אצילי. הקשר הצעיר פתח בהרכב. צילום: עוז מועלם
תומר יוספי (מימין) מול עומר אצילי. הקשר הצעיר פתח בהרכב. צילום: עוז מועלם
(תומר יוספי (מימין) מול עומר אצילי. הקשר הצעיר פתח בהרכב. צילום: עוז מועלם)
בהיעדרו של קווין טאפוקו בגלל כרטיסים צהובים, אריק סאבו חזר להרכב של ברק בכר שעלה עם שלושה בלמים (קבהא, צדק וטאהא). תומר יוספי הצעיר פתח בהרכב בעוד ג'ון אוגו חזר לסגל לראשונה מאז שהושעה ונקנס בגלל נהיגה בשכרות.
הפתיחה היתה כולה של המארחת בצהוב ששלטה לכל אורך המחצית הראשונה וגם הגיעה למצבים טובים, אבל יכולת טובה של לויטה לצד החמצות גדולות של סאבוריט ויונתן כהן השאירו את התוצאה מאופסת עד המחצית.
ברק בכר (משמאל) עם ולדימיר איביץ'. המאמן של באר שבע רוצה את המקום השני. צילום: עוז מועלםברק בכר (משמאל) עם ולדימיר איביץ'. המאמן של באר שבע רוצה את המקום השני. צילום: עוז מועלם
ברק בכר (משמאל) עם ולדימיר איביץ'. המאמן של באר שבע רוצה את המקום השני. צילום: עוז מועלם
(ברק בכר (משמאל) עם ולדימיר איביץ'. המאמן של באר שבע רוצה את המקום השני. צילום: עוז מועלם)
המחצית השנייה נפתחה בדיוק בצורה שבה התנהלה הראשונה. מאור קנדיל ועומר אצילי לא הצליחו להבקיע וגם הבעיטה של אבי ריקן יצאה החוצה. האורחת התקשתה להגיע למצבים ליד שערו של פרדראג ראיקוביץ'.
גם החילופים של ברק בכר שהכניס למשחק את נייג'ל האסלביינק ואת מיכאל אוחנה לא עזרו לאורחת להגיע למצבים מסוכנים. בדקה ה-85 הגיע בן שהר להזדמנות טובה בתוך הרחבה אבל הבעיטה שלו נהדפה דווקא בגב של האסלביינק.
שתי דקות לסיום אופיר דוידזאדה הגביהה מאגף שמאל, אבל הנגיחה של איתי שכטר יצאה החוצה ועד הסיום התוצאה נשארה מאופסת. באר שבע שומרת על המקום השני אבל הפער ממכבי חיפה השלישית מצטמצם לשתי נקודות בלבד.
ביום שני הבא (22.4, 21:00) תחזור באר שבע הביתה ותארח את מכבי חיפה לקרב ישיר על המקום השני.