אחרי ההפסד להפועל תל אביב וכשהיא עומדת בפני שלושה משחקים בשבוע הקרוב, אירחה הערב (ראשון) הפועל באר שבע/ בני שמעון את מכבי אשדוד/ באר טוביה. הקבוצה של רמי הדר שזכה בתואר מאמן חודש מרץ ויקבל את הפרס בשבוע הבא מול מכבי תל אביב, שוב נאלצה להסתדר ללא רוברט רות'בארט שסובל מפציעה באצבע ולא נכלל בסגל.
קרון ג'ונסון. הצליח לצמק את התוצאה במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף קרון ג'ונסון. הצליח לצמק את התוצאה במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף
קרון ג'ונסון. הצליח לצמק את התוצאה במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף
(קרון ג'ונסון. הצליח לצמק את התוצאה במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף )
חנן קולמן, ג'ורדן סווינג, טיילור ברון, טראוויס ווריק וג'אקים דונלדסון פתחו בחמישייה של באר שבע שספגה שלשה ראשונה ממארק טולפסון אבל טראוויס ווריק הגיב בשלשה משלו. מארק טולפסן, ספנסר וויס ונמרוד לוי העלו את האורחת ל-6:14, ארבע דקות מהפתיחה.
טראוויס ווריק היה היחיד שתפקד בפתיחה ועם תשע נקודות שמר את באר שבע/ בני שמעון בתמונה, אבל אשדוד ברחה ל-12:19 ורמי הדר לקח פסק זמן מוקדם. ספנסר וויס עם חמש נקודות רצופות ונמרוד לוי העלו ל-13:27 שלוש דקות לסיום הרבע הראשון.
רמי הדר. הקבוצה שלו סיימה מחצית ראשונה חלשה. צילום: הרצל יוסףרמי הדר. הקבוצה שלו סיימה מחצית ראשונה חלשה. צילום: הרצל יוסף
רמי הדר. הקבוצה שלו סיימה מחצית ראשונה חלשה. צילום: הרצל יוסף
(רמי הדר. הקבוצה שלו סיימה מחצית ראשונה חלשה. צילום: הרצל יוסף)
אשדוד המשיכה לשלוט בקצב המשחק ובאר שבע פשוט לא היתה בתמונה. ג'וש קארטר עם שלוש נקודות העלה ל-20 הפרש, 16:36 עד שקרון ג'ונסון קלע נקודות ראשונות והוריד את קבוצתו בפיגור של 18 נקודות לרבע הראשון.
קרון ג'ונסון וטיילור ברון עם חמש נקודות רצופות הורידו את ההפרש ל-11 ואילצו את בראד גרינברג לקחת פסק זמן. ברון הגיע ל-12 נקודות בתחילת הרבע השני, אבל ההגנה של המארחת המשיכה לא להיות דומיננטית וליס שושי העלה ל-28:41, שבע דקות למחצית.
עמית זיס. קיבל קרדיט גדול מהמאמן. צילום: הרצל יוסףעמית זיס. קיבל קרדיט גדול מהמאמן. צילום: הרצל יוסף
עמית זיס. קיבל קרדיט גדול מהמאמן. צילום: הרצל יוסף
(עמית זיס. קיבל קרדיט גדול מהמאמן. צילום: הרצל יוסף)
ליס שושי המשיך להיות המוציא לפועל העיקרי של אשדוד ועם 17 נקודות העלה את האורחת ל-31:50 ארבע דקות למחצית. מארק טולפסן עם שלשה משוגעת פתח הפרש שיא של 32 נקודות, 37:59 עד שג'ונסון ודונלדסון צימקו אבל פול סטול הוריד את אשדוד למחצית ביתרון מפלצתי של 20 נקודות, 44:64.
ג'ורדן סווינג קלע את הנקודות הראשונות שלו בפתיחת הרבע השלישי וקרון ג'ונסון עם שתי נקודות בריצה של 0:11 הורידו ל-55:64, ההגנה של המארחת התחילה לעבוד והאחוזים של אשדוד ירדו בפתיחת הרבע השלישיוטיילור ברון הוריד לשבע בלבד, 59:66, ארבע דקות לסיום הרבע השלישי.
ג'אקים דונלדסון. הקבוצה שלו חזרה למשחק ברבע השלישי. צילום: הרצל יוסף ג'אקים דונלדסון. הקבוצה שלו חזרה למשחק ברבע השלישי. צילום: הרצל יוסף
ג'אקים דונלדסון. הקבוצה שלו חזרה למשחק ברבע השלישי. צילום: הרצל יוסף
(ג'אקים דונלדסון. הקבוצה שלו חזרה למשחק ברבע השלישי. צילום: הרצל יוסף )
באר שבע/ בני שמעון החלה לשמור והמשיכה לנגוס בהפרש של אשדוד שקלעה רק ארבע נקודות בשבע דקות, אבל הקבוצה של רמי הדר לא הצליחה להפוך את התוצאה. ג'אקים דונלדסון צימק לשבע וחנן קולמן עם שלשה הוריד לשש בלבד בסיום הרבע השלישי, 66:72 לאשדוד.
טראוויס ווריק עם שלשה מהפינה צימק ל-69:74 אבל פול סטול שוב העלה לשש נקודות לפני שקרון ג'ונסון עם סל ועבירה צימק ל-74:77. פול סטול עם עוד שלשה חשובה העלה ל-74:82, 5:50 לסיום המשחק.
טראוויס ווריק שוב היה שם ברגעים החשובים עם שלשה גדולה שצימקה לחמש אבל פול סטול החזיר עם שלשה משלו. ווריק עם שלשה גדולה נוספת צימק ל-82:87, שתי דקות לסיום. ספנסר וויס עם סל ועבירה שוב החזיר לשמונה הפרש.
קרון ג'ונסון צימק מהקו ל-86:92 אבל ג'ורדן סווינג במשחק חלש מאוד החטיא עוד שלשה וזה למעשה גמר את המשחק. ג'וש קארטר קלע עוד שתיים מהקו כדי להכריע. בסיום: 88:97 לאשדוד/ באר טוביה.
קלעו לבאר שבע/ בני שמעון: טיילור ברון 23 נקודות, טראוויס ווריק 21, קרון ג'ונסון 20 (10 אסיטסים), ג'אקים דונלדסון 9 נקודות.
ביום חמישי (19:35) תצא הקבוצה של רמי הדר למשחק חוץ מול עירוני נהריה וביום ראשון הבא (21:05) תארח בהיכל הקונכיה את מכבי תל אביב.