עם חמישה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים ואחרי שעלתה למקום השני בטבלה ניסתה הערב (שבת) הפועל באר שבע להמשיך במומנטום כשאירחה את הלהיט של גביע המדינה, בני יהודה.
מאור מליקסון (משמאל) מול צ'יבוטה. באר שבע רוצה להמשיך במומנטום. צילום: הרצל יוסףמאור מליקסון (משמאל) מול צ'יבוטה. באר שבע רוצה להמשיך במומנטום. צילום: הרצל יוסף
מאור מליקסון (משמאל) מול צ'יבוטה. באר שבע רוצה להמשיך במומנטום. צילום: הרצל יוסף
(מאור מליקסון (משמאל) מול צ'יבוטה. באר שבע רוצה להמשיך במומנטום. צילום: הרצל יוסף)
הקבוצה של ברק בכר עלתה ללא בן ביטון הפצוע וחאתם עבד אלחמיד שמחלים מתאונת דרכים. ג'ון אוגו שנקנס ב-8,000 שקלים על נהיגה בשכרות לא היה בסגל.
אחרי 15 דקות של גישושים בני יהודה עלתה ליתרון מפנדל מעורר מחלוקת. מיגל ויטור ספק דחף את שי מזור והשופט שלום בן אברהם שרק ולמרות בדיקה ב-var הפנדל אושר ויאקוב סילבסטר הכניע את לויטה.
חנן ממן מול דן מורי. בישול נהדר לקשר. צילום: הרצל יוסףחנן ממן מול דן מורי. בישול נהדר לקשר. צילום: הרצל יוסף
חנן ממן מול דן מורי. בישול נהדר לקשר. צילום: הרצל יוסף
(חנן ממן מול דן מורי. בישול נהדר לקשר. צילום: הרצל יוסף)
בדקה ה-33 באר שבע השיגה את שער השוויון בהתקפה נהדרת. חנן ממן מצא בכדור עומק נהדר את בן שהר והחלוץ כבש את שערו ה-13 העונה ועלה לראש טבלת המבקיעים בליגת העל.
בדקה ה-38 גם באר שבע קיבלה פנדל אחרי שמאור מליקסון נדחף ברחבה אבל בן שהר בעט לא טוב ואמיליוס זובאס הדף וקלט את הבעיטה שלו.
בן שהר (מימין) חוגג ומקדיש את השער לאשתו שנמצאת בהיריון. צילום: הרצל יוסףבן שהר (מימין) חוגג ומקדיש את השער לאשתו שנמצאת בהיריון. צילום: הרצל יוסף
בן שהר (מימין) חוגג ומקדיש את השער לאשתו שנמצאת בהיריון. צילום: הרצל יוסף
(בן שהר (מימין) חוגג ומקדיש את השער לאשתו שנמצאת בהיריון. צילום: הרצל יוסף)
בדקה ה-52 הפועל באר שבע השלימה את המהפך. אחרי פריצה נהדרת של מרואן קבהא שעבר בדרך ארבעה שחקנים הכדור הגיע לבן שהר שהשלים צמד והעלה את קבוצתו ל-1:2.
סילבסטר היה קרוב להשלים צמד אבל הבעיטה שלו נהדפה על ידי אוהד לויטה. עד לסיום בני יהודה ניסתה להשוות, אך ללא הצלחה והמארחת רשמה ניצחון שישי בשבעת המשחקים האחרונים.
ביום שני הבא (15.4) תנסה הפועל באר שבע להשיג ניצחון נוסף כשתתארח בנתניה אצל האלופה הנכנסת מכבי תל אביב.