אחרי ארבעה ניצחונות רצופים שביססו את מעמדה במקום החמישי בטבלה, יצאה הערב (ראשון) הפועל באר שבע/ בני שמעון למשחק חוץ אצל הפועל תל אביב. הקבוצה של רמי הדר גברה פעמיים העונה על חניכיו של דני פרנקו ורצתה להשלים סוויפ עונתי.
טיילור ברון (באמצע) בין לימונד לגינת. באר שבע/ בני שמעון פתחה פחות טוב. צילום: יאיר שגיאטיילור ברון (באמצע) בין לימונד לגינת. באר שבע/ בני שמעון פתחה פחות טוב. צילום: יאיר שגיא
טיילור ברון (באמצע) בין לימונד לגינת. באר שבע/ בני שמעון פתחה פחות טוב. צילום: יאיר שגיא
(טיילור ברון (באמצע) בין לימונד לגינת. באר שבע/ בני שמעון פתחה פחות טוב. צילום: יאיר שגיא)
רוברט רות'בארט לא התלבש בגלל פציעה באצבע בעוד הגארד רומן רובינשטיין נכלל בסגל. פתיחת המשחק לא היתה טובה מצד הקבוצה האורחת ולמרות שטראוויס ווריק פתח בשלשה, ג'רל מקניל דאג להוביל את המארחת ל-3:7.
ג'אקים דונלדסון וג'ורדן סווינג היו היחידים שתפקדו בקבוצה של רמי הדר שצימקו את ההפרש ל-19:13. תומר גינת קלע אבל קולמן צימק ל-22:18 להפועל תל אביב בסיום הרבע הראשון.
רמי הדר. הקבוצה שלו היתה חלשה במחצית הראשונה. צילום: יאיר שגיארמי הדר. הקבוצה שלו היתה חלשה במחצית הראשונה. צילום: יאיר שגיא
רמי הדר. הקבוצה שלו היתה חלשה במחצית הראשונה. צילום: יאיר שגיא
(רמי הדר. הקבוצה שלו היתה חלשה במחצית הראשונה. צילום: יאיר שגיא)
הרבע השני גם לא האיר פנים לקבוצה האורחת. ים מדר שעלה מהספסל וריצ'ארד האוול פתחו פער של תשע נקודות הפרש, 26:35.
קרון ג'ונסון הוריד את ההפרש, אבל שולר ושלשה של רביב לימונד פתחה פער דו ספרתי, 33:45 סמוך לסיום המחצית. קליעות של דאגלס וטיילור ברון סיימו את המחצית ביתרון של 12 נקודות למארחת, 35:47.
טיילור ברון מטביע. באר שבע/ בני שמעון רוצה להשלים סוויפ על היריבה. צילום: יאיר שגיאטיילור ברון מטביע. באר שבע/ בני שמעון רוצה להשלים סוויפ על היריבה. צילום: יאיר שגיא
טיילור ברון מטביע. באר שבע/ בני שמעון רוצה להשלים סוויפ על היריבה. צילום: יאיר שגיא
(טיילור ברון מטביע. באר שבע/ בני שמעון רוצה להשלים סוויפ על היריבה. צילום: יאיר שגיא)
הקבוצה של רמי הדר פתחה טוב יותר את הרבע השלישי עם ארבע שלשות מהן שתיים של חנן קולמן הורידו את ההפרש לשש בלבד, 51:57 להפועל תל אביב שגרם לדני פרנקו לקחת פסק זמן.
המארחת יצאה מפסק הזמן טוב יותר ורפי גינת סגר ריצת 3:15 של הפועל תל אביב שעלתה שוב ליתרון דו ספרתי אבל קרון ג'ונסון וג'אקים דונלדסון צימקו ל-73:62 בתום הרבע השלישי.
ברבע האחרון ניסתה באר שבע/בני שמעון לצמק אבל הפועל תל אביב שמרה על ההפרש ואף הגדילה אותו עד שטיילור ברון הוביל ריצת 0:10 ל-81:91 שלוש וחצי דקות לסיום.
טיילור ברון הצליח להוריד לעשר הפרש דקה וחצי לסיום, 96:86 וג'ורדן סווינג וג'אקים דונלדסון צימקו ל-97:91. סווינג עם סל ועבירה צימק לשלוש בלבד, 99:96, חצי דקה לסיום.
סווינג החטיא שלשה ורביב לימונד קלע שתי זריקות מהקו כדי לקבוע 96:102 בסיום.
קלעו לבאר שבע/ בני שמעון: ג'ורדן סווינג 23 נקודות, טיילור ברון 20, ג'אקים דונלדסון 16, חנן קולמן וקרון ג'ונסון (9 אסיסטים) 13 נקודות כ"א.
ביום ראשון (19:15) תארח הפועל באר שבע/ בני שמעון את מכבי אשדוד/ באר טוביה ותנסה לחזור למסלול הניצחונות.